امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۰:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15047
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۷
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پی موافقت فرابورس با پذیرش اوراق مشارکت شهرداری دزفول در بازار ابزارهای ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پی موافقت فرابورس با پذیرش اوراق مشارکت شهرداری دزفول در بازار ابزارهای نوین مالی و پذیره نویسی 600 میلیارد ریال از طریق شعب بانک شهر در 27اسفند  سال 91، معاملات دست دوم اوراق از شنبه اول تیر در این بازار آغاز می شود.

این اوراق، با نام، قابل معامله و نرخ سودعلی الحساب سالانه این اوراق 20 درصد خواهد بود وبه مدت 4 سال هر سه ماه یک بار توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه پرداخت می‌شود.

بر اساس این گزارش، بیش از این 10 اوراق با نمادهای شرق یک (لیزینگ ایران و شرق)، بعثت یک (بین‌المللی توسعه ساختمان)، پانفت 11 (پالایش نفت تهران)، نارنج یک (بین‌المللی توسعه ساختمان)، مسکن 11 (بانک مسکن)، بوتان یک (گروه صنعتی بوتان)، مجد 21 (عمران و نوسازی مجد مشهد) و گهر 11 (سنگ آهن گهر زمین) در بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس گشایش شده‌اند.

همچنین برخی اوراق با نماد مراز 11 (شهرداری شیراز) و گولان 1 (شهرداری سقز) به عنوان نهمین و دهمین اوراق در فرابورس معامله شده‌اند.

بر همین اساس یازدهمین اوراق پذیرش شده در فرابورس مربوط به شهرداری دزفول است و با نرخ سود علی‌الحساب 20 درصد سالیانه در اول تیر ماه دادوستد خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها