امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۸:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 150470
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۹:۳۹
تعداد بازدید: 372
تقدیم به شهید جاسم نوری
تلاش برای عباس وار مُردن، اما اینجا که ما تلاش می کردیم و دلخوش به اینکه قدمی برداشته ایم، بودند عباسهای گمنامی که به جای "کُلُّنا " از لفظ " کُنّا " استفاده می کردند.

تقدیم به شهید جاسم نوری

به گزارش گروه جهاد و مقاومت پیروان موعود؛از " کُلُّنا " شروع شد ، تلاش برای عباسی شدن ، تلاش برای عباسی ماندن ، تلاش برای عباس وار مُردن، اما اینجا که ما تلاش می کردیم و دلخوش به اینکه قدمی برداشته ایم، بودند عباسهای گمنامی که به جای "کُلُّنا " از لفظ " کُنّا " استفاده می کردند.

مطمئن بودند و هستند که از این عمر دو روزه دنیایی ، تنها چند ساعتی باقی است ، پس این لحظه های واپسین هم چه بهتر که عباس وار فدای قدمهای نازنین آن یار نادیده شود.

آنهایی که دیروز بودند و امروز در بین ما نیستند اما عباسی بودنشان را ثابت کردند، آنها در مقابل کفر و ظلم زمان، نوادگان معاویه و یزید می جنگند تا امام زمانشان مانند حسین بن علی (ع) در صحرای نینوا تنها نماند.

اینان در رکاب یار مقابل جهل زمانه و جاهلان سمتگر تاریخ می ایستند و به ما یاد آوری می کنند ، نیت کافی نیست ، عمل کنید تا به رمز " کلنا عباسک یا مهدی " پی ببرید.

" کلنا عباسک " فقط ذکر قابل تکرار نیست یا نوشته ای در دست من و تو، باید " کُلُّنا " را باور کرد ، نیت کرد، آنقدر تکرار کرد تا در خونمان جاری شود همانطور که در رگهای قمر بنی هاشم جاری بودو لحظه ای از آن عقب نشینی نکرد.....

" کلنا عباسک یا مهدی " گفتار نیست ، رفتار است ، رفتاری که عباسی بودن برای آن یگانه هستی را به عرصه ظهور می رساند.

" کلنا عباسک یا مهدی" را باور کنیم تا تبدیل به فرهنگی شود در این بحبوحه فسادهای چشمگیر و در این آشوبهای فراگیر ، ندیدن امام عیب نیست ، گرچه آرزوی هر کس دیدن روی آخرین ماه بنی هاشم است ، اما نشناختن او ننگ است و مرگش ، مرگش جاهلیت ، پس تلاش می کنیم او را بشناسیم ، زمینه ساز ظهورش باشیم ، باشد که وقت مرگ ، سرمان بر روی دامان پر مهر و عطوفت امام زمانمان باشد.

آن موقع با صدایی که همه جهانیان بشنوند فریاد می زنیم ، از " کُلُّنا " به " کُنّا " رسیدیم ، ان شاء الله

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها