امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 150491
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۲۹
تعداد بازدید: 317
ما اگر به دنبال ظهور و تحقق رسالت جهانی هستیم، باید زندگی و مدیریت خدایی را در زندگی خود سرلوحه قرار دهیم.

به گزارش پیروان موعود از مشهد، آیت الله سید احمد علم الهدی، صبح امروز(13 خرداد) در اجتماع منتظران ظهور که در میدان شهدای مشهد برگزار شد، اظهار داشت: حضور نقش آفرین مردم در صحنه های مختلف سیاسی و اجتماعی، سد محکمی در برابر اهداف دشمن مبنی بر آسیب رساندن به ساحت مقدس امام زمان(عج الله تعالی فرجه) است.

وی افزود: با توجه به گذشتن 1170 سال از غیبت امام عصر(عج الله تعالی فرجه)، امیدواریم با ارادت قلبی به ایشان، به سعادت دیدار نایل شویم.

امام جمعه مشهد با بیان اینکه ظهور امام زمان(عج الله تعالی فرجه) بستگی به دعای ما دارد، گفت: ما اگر به دنبال ظهور و تحقق رسالت جهانی هستیم، باید زندگی و مدیریت خدایی را در زندگی خود سرلوحه قرار دهیم.

آیت الله علم الهدی خاطرنشان کرد: حرکت امام خمینی(ره) به عنوان یک الگو جهت تحقق حاکمیت خدایی امام زمان(عج الله تعالی فرجه) بیانگر این است که تنها کسانی در این راه موفق هستند که در برابر دشمنان بیمی از خود نشان نداده و باورمندانه حرکت کند.

وی تصریح کرد: همانطور که دشمنی امام خمینی(ره) با آمریکا به خاطر خداوند بود، ما نیز تنها به خاطر خداوند با آنها دشمن هستیم.

امام جمعه مشهد با تاکید بر ادامه دادن مسیر امام زمان(عج الله تعالی فرجه)، اظهار داشت: معتقد هستیم دولت باید بتواند آزادانه تصمیمات خود را اجرا کند و در این میان تنها دلیل حساسیت و نگرانی ما، هوشیاری در برابر توطئه های دشمن است.

آیت‌الله علم الهدی ادامه داد: در راستای منویات امام خمینی(ره)، استکبارستیزی باید در رأس تصمیمات انقلاب اسلامی بوده و مسئولان نظام همواره در این راستا گام بردارند.

وی تصریح کرد: نگرانی ها و موضع گیری های مردم هیچگاه به معنای دولت ستیزی نیست، بلکه بیانگر تبعیت از اصل استکبارستیزی با دشمنان امام زمان(عج الله تعالی فرجه) است.

امام جمعه مشهد از سبک زندگی مهدوی به عنوان یکی از سبک های مناسب برای زندگی مردم نام برد و گفت: سبک زندگی مهدوی با ظهور امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) به صورت کامل محقق خواهد شد.

پایان پیام

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها