امروز : دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 30
۰۳:۰۰
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1505
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۶
تعداد بازدید: 445
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام سید محمود نبویان صبح امروز در همایش انتخاباتی جبهه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام سید محمود نبویان صبح امروز در همایش انتخاباتی جبهه پایداری در مرکز استان مازندران اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران مکتبی را به

جهان عرضه کرد که اسلام ناب محمدی را زنده کرد و انقلاب اسلامی ایران با ظهور و بروز خویش مشکل بزرگی را برای جامعه غربی ایجاد کرد.

وی تصریح کرد: همه موفقیت‌های جامعه اسلامی ما به برکت اسلام است.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در ادامه با تاکید بر زنده نگه‌داشتن گفتمان مقاومت در کشور خاطرنشان کرد: زنده نگه داشتن گفتمان مقاومت دفاع از ارزش‌ها و دفاع از ولایت فقیه را نیز به همراه خود دارد و باعث پیروزی مردم و انقلاب اسلامی ایران می‌شود.

وی تاکید کرد: اگر در جامعه اسلامی به دنبال رفع مشکلات مردم هستیم باید در پی فردی باشیم که دفاع از منویات رهبری را در برنامه کاری خویش دارد.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در ادامه با اعلام اینکه انقلاب اسلامی در دوره کارگزاران و در دوره اصلاحات مورد هجوم قرار گرفت، اظهار داشت: در دوره اصلاحات جایی را سراغ نداریم که به اسلام حمله نشده باشد.

وی با اشاره به نقش حساس رهبری در  انقلاب اسلامی گفت: رهبری در دولت نهم قطار انقلاب را در ریل قرار داد و در این دوره، دفاع از گفتمان ارزش‌ها ، عدالت محوری و دفاع از اسلام در جامعه به خوبی زنده شد.

نبویان با اعلام اینکه در دولت دهم کسی که پرچم عدالت محوری را در دست داشت منحرف شد، گفت: دفاع از ارزش‌های اسلامی نباید در انقلاب اسلامی ایران نباید متوقف شود؛ عدالت‌طلبی در جامعه باید حفظ شود و اگر در مسیر انقلاب، پرچمداری فکرش عوض شد باید کنار برود.

وی با بیان اینکه جبهه پایداری با هدایت آیت الله مصباح تشکیل شد، ادامه داد: آیت الله مصباح در ایام فتنه مردانه از انقلاب اسلامی و رهبر انقلاب اسلامی ایران به خوبی دفاع کرد.

وی در پایان گفت: مواضع جدی جبهه پایداری برای انتخابات ریاست جمهوری و فرد مورد نظر هفته بعد معرفی می‌شود و در این زمینه به اجماع رسیدیم.

انتهای پیام/86004/ت40

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها