امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۷:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15057
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۷
تعداد بازدید: 107
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط عمومی سازمان ر‌اهداری و حمل و نقل جاده‌ای، شهرام آدم‌نژاد  اظهار داشت: تسهیلات با مشارکت این سازمان ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط عمومی سازمان ر‌اهداری و حمل و نقل جاده‌ای، شهرام آدم‌نژاد  اظهار داشت: تسهیلات با مشارکت این سازمان از طریق بانک مسکن به منظور خروج ناوگان فرسوده و در راستای افزایش ایمنی و بهره‌وری از ناوگان باری حمل و نقل جاده‌ای به متقاضیان اعطا می‌شود.
آدم‌نژاد تصریح کرد: متقاضیان باید به اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان‌ها مراجعه کرده و فرم درخواست را تکمیل کنند.
وی افزود: متقاضی ملزم است نسبت به تهیه پیش فاکتور خرید کامیون یا اتوبوس از یکی از شرکت‌های خودروساز طرف قرارداد سازمان اقدام کرده و گواهی اسقاط کامیون یا اتوبوس فرسوده دارای کارت هوشمند ناوگان و یا ارایه برگ تعهد محضری مبنی بر اسقاط وسیله نقلیه فرسوده را ارائه کند.
معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تصریح کرد: پس از ثبت نام اولیه، نسبت به معرفی متقاضی برای دریافت تسهیلات اقدام خواهد شد.
وی تصریح کرد: دریافت این تسهیلات منافی استفاده از سایر تسهیلات مانند ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت و یا تسهیلات شرکت خودروساز نخواهد بود و در هر صورت مجموع تسهیلات اعطایی از سوی سازمان و ستاد حمل و نقل سوخت بیشتر از 80 درصد قیمت خودرو نخواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها