امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۷:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 150570
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۱۵
تعداد بازدید: 289
به گزارش پیروان مــوعــود، پس از رو نمایی از ساختمان جدید حرم امام خمینی ره موجی از اعتراضات به تجملی بودن این بنا در میان نسل سوم و چهارم انقلاب به ...

به گزارش پیروان مــوعــود، پس از رو نمایی از ساختمان جدید حرم امام خمینی ره موجی از اعتراضات به تجملی بودن این بنا در میان نسل سوم و چهارم انقلاب به وجود آمد در این بین اما برخی از نسل اول و دوم انقلاب به حمایت از این اتفاق پرداختند. 

در این میان همه چشم ها به سمت رهبر انقلاب بود، فردی که در ساده زیستی در میان مسئولین کشور بی همتاست و ملاک و معیار این ساده زیستی است. بسیاری از کاربران فضای مجازی و فعالان فرهنگی و مذهبی نیز با اعتراض با این موضوع خواسته بودند که رهبری معظم این بنا را افتتاح و این شیوه را تایید نکند. مراسم دیروز برای هر دو طیف اهمیت بسزایی داشت. اما این بار هم رهبری عزیز نشان دادند که پیر و مراد جوانان آرمان خواه انقلابی هستند و ذزه‌ای از ارزش های والای انقلاب و امام عقب ننشستد. ایشان به اینکه بخشی از فرمایشات خود را به بحث اشرافی گری و کاخ نشینی تخصیص داند اکتفا نکردند و در اقدامی مهم و معتا دار حاضر به پا گذاشتن بر روی فرش هایی که در جایگاه قرار داده شده بود نشدند و از زیلو های معروف و ساده حسینیه امام خمینی استفاده کردند.  بعد از آنکه اکانت اینستاگرام Khamenei.ir عکس و توضیحاتی را درباره این اقدام منتشر کرد٬ کاربران شبکه‌های اجتماعی هم با همان تک #زیلوی_ساده نظرات خود را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کردند. یکی از کاربران با انتشار عکسی از رهبر انقلاب٬ نوشته است: «با همان زیلوی ساده‌ات تمام تحریف‌ها را به چالش کشیدی»

 

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها