امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۶:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 150572
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۱۵
تعداد بازدید: 293
به گزارش پیروان مــوعــود، حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان در خصوص ضرورت هشدار مقام معظم رهبری در خصوص تحریف اندیشه امام اظهار با بیان اینکه ...

به گزارش پیروان مــوعــود، حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان در خصوص ضرورت هشدار مقام معظم رهبری در خصوص تحریف اندیشه امام اظهار با بیان اینکه بینش و منش حضرت امام (ره) مبنا و ملاک حرکت نظام اسلام است به نسیم گفت: اساسا همانگونه که حضرت آقا پیش از این اشاره فرمودند این انقلاب بی نام خمینی در هیج جا شناخته شده است.

شریعتمداری افزود: متأسفانه در مواردی دیده می‌شود که کسانی سعی دارند بعضی از شاخصه‌های خط امام را به گونه‌ای متفاوت با آن چیزی که منظور و مقصود حضرت امام بود معرفی کنند.

وی در خصوص دلیل تحریف اندیشه‌های امام توسط برخی از افراد گفت: دلیل آن این است که این افراد دیدگاه‌های دیگری دارند و بخشی از آن را می‌شود کم‌دانی و کج‌فهمی تلقی کرد ولی قطعاً بخشی از آن کسانی هستند که در مسیر پشیمان شدند که به قول حضرت امام هم می‌فرمودند، این افراد پشیمان شده‌اند و به بن‌بست‌هایی رسیدند و احساس می‌کنند که باید این را به دیگران انتقال بدهند البته انگیزه‌های دیگری هم هست که بهتر است من فعلاً نگویم.

 

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها