امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۶:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 150609
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۲۰:۴۷
تعداد بازدید: 335
به گزارش گروه آئین و اندیشه پیروان مــوعــود، در اندیشه مهدویت، لازمه انتظار ایجاد زمینه ظهور و انجام دادن اصلاحات سیاسی اجتماعی و آماده کردن ...

به گزارش گروه آئین و اندیشه پیروان مــوعــود، در اندیشه مهدویت، لازمه انتظار ایجاد زمینه ظهور و انجام دادن اصلاحات سیاسی اجتماعی و آماده کردن جامعه برای پذیرش انقلاب جهانی امام منتظر (عج) است. در ذات مفهوم انتظار به معنای شیعی آن، تعهداتی نهفته است که پیروان را به پای بندی و تلاش در راه پیاده کردن آن مقید می سازد به عبارت دیگر، گفتمان مهدویت شیعی، مأموریت های خاصی برای پیروان خود مشخص می کند که تلاش برای تحقق آن ها، بخش مهمی از وظایف منتظرین را تشکیل می دهد.

حفظ روحیه انقلابی و آمادگی جسمی و روحی برای مقابله با استکبار و همچنین روحیه حمایت از مظلوم و عدالت خواهی رنگ و بوی مهدویت را در دل و جان به نوازش در می آورد و شرایط را برای نفس کشیدن در جامعه مهدوی فراهم خواهد کرد.

در این پوستر به موضوع حمایت از مظلوم اشاره شده است. موضوعی که شاید متأسفانه توسط عده ای به ظاهر منتظر مورد غفلت قرار گرفته باشد. انتظار همان جوششی درونی است که تجلی آن در این موضوع حمایت از مظلومین عالم است تا روحیه عدالت خواهی در جامعه زنده بماند.

... برای مشاهده پوستر در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید ...

پیروان مـوعــود

برچسب ها:
آخرین اخبار