امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۴:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15062
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۷
تعداد بازدید: 83
به گزارش فارس به نقل از بی‌بی‌سی، شرکت شارپ محصولی ارایه کرده است که کارشناسان از آن با نام بزرگترین گیرنده تلویزیونی LED در قاره اروپا یاد ...

به گزارش فارس به نقل از بی‌بی‌سی، شرکت شارپ محصولی ارایه کرده است که کارشناسان از آن با نام بزرگترین گیرنده تلویزیونی LED در قاره اروپا یاد می‌کنند.

این گیرنده تلویزیونی Aquos LC-90LE757 نام دارد که به اندازه 90 اینچ معادل 229 سانتی‌متر ساخته شده و رکورد بزرگترین تلویزیون جهان که پیشتر در اختیار محصول 84 اینچی شرکت ال‌جی بود را شکسته است.

شرکت شارپ تا کنون بر این باور بود که این گیرنده تلویزیونی در اروپا محبوبیت چندانی ندارد و با اینکه بازار تلویزیون‌ها در اروپا پررونق است، تلویزیونی با این اندازه فروش قابل ملاحظه‌ای نخواهد داشت.

لازم به ذکر است که در حال حاضر تلویزیون‌هایی با نمایشگر بزرگتر از 50 اینچ تنها 6 درصد مجموع گیرنده‌های تلویزیونی را تشکیل می‌دهند که در بریتانیا فروخته شده است. این طور که مرکز تحقیقاتی GfK اعلام کرده است، این تلویزیون‌های بزرگ در آمریکا محبوبیت بیشتری دارند.

بر اساس گزارش منتشر شده از سوی "سازمان تجهیزات الکترونیکی مصرفی آمریکا"، 8 درصد تلویزیون‌هایی که در این کشور فروخته می‌شوند بزرگتر از 60 اینچ هستند.
انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها