امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 150739
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۱۷
تعداد بازدید: 432
کلنا عباسک یا مهدی(عج)
عباس زمان بودن و هموار کردن راه ظهور آن حضرت مرد میدان می خواهد،هنوز هستند مردانی که می توان بر غیرتشان تکیه کرد.

کلنا عباسک یا مهدی(عج)
به گزارش پیروان موعود، کمپین مردمی "کلنا عباسک یا مهدی" چندی پیش در فضای مجازی ایجاد شد که مشتاقان ظهور زیادی را به خود جلب کرد.

شهیدی که شعار

شهید جاسم نوری با ارسال عکسی که حاوی شعار " کنا عباسک یا مهدی "به معنای " ما عباس تو بودیم یا مهدی "بود سردمدار این کمپین شد.این شعار که با حذف یک حرف از آن مفهومی زیبا تر به خودگرفت در عکس های ارسالی برای این کمپین خود نمایی کرد.

شهیدی که شعار

 

شهیدی که شعار

پس از شهادت وی عکس هایی منتشر شدکه ایشان را در مقابل جهل زمانه و ستمگر تاریخ نشان می داد که به ما گوشزد می کند و یادمان می آورد تنها نیت کافی نیست بلکه باید عمل به رمز " کلنا عباسک یا مهدی " تجلی رفتارها باشد.

شهیدی که شعار

 

شهیدی که شعار

این شهید بزرگوار از فرماندهان 8سال دفاع مقدس و از گروه مدافعان حرم بود که در محور سامرا - الرمادی عراق و جبهه های مقاومت عراق و سوریه در درگیری با نیروهای تکفیری به فیض شهادت نائل آمد.

وصیت نامه این سردار شهید مدافع حرم به شرح زیر است:

بسم رب الشهداوالصدیقین
ولاتحسبواالذین قتلوافی
سبیل الله امواتا،بل احیاء عندربهم یرزقون. . .
 
 
هیچ چیزگلوی تشنه مرا؛سیراب نمی سازدجزشهادت..شهادت..!
 
خدایاتوراشکروسپاسمی گویم به خاطرفضل ومحبتت که به من حقیر لطف نموده ومستعدشرکتدرجنگ علیه کفارتکفیری قراردادی و به من لیاقت دادی تابه کاروان شهیدان ملحق شوم و در آخرینروزهای حیاتم،به من فضلو ترحم کردی که سربازی دررکاب امام ومولایم،حسین بن علی علیه السلامو برادرعلمدارش ابالفضل باشم.
 
دوستان وخانواده محترم؛ازهمه شما التماس دعادارموازشمامی خواهم برای ظهورآقاامام عصر(عج)دعا کنید و امام خامنه ای که از جانم،ایشان را بیشتر دوست دارم،تنها نگذارید وبرای سلامتی ایشان دعا کنید.
 
ولایت فقیه ثمره خون شهداست،قدر آن را بدانید.
 
شهیدی که شعار
 
شهیدی که شعار
 
شهیدی که شعار
 
پس از شهادت و تحقق "کنا عباسک یا مهدی" پیکر این شهید بزرگوار از حرم امام حسین (ع) به سمت حرم حضرت عباس (ع) تشییع و سپس به ایران منتقل و به خاک سپرده شد.
 
شهیدی که شعار
 

فرزندان آن شهید بزرگوار با انتشار عکسی که شعار " کلنا عباسک یا مهدی" را در دست داشتند اعلام کردند قدم در راه پدر گذارده اند و همچون پدر یاور امام زمان خود هستند.
 
 
شهیدی که شعار
 
این تصویر متعلق به شهیدان مدافع حرم نوری،هلیاسی و کجباف است که در هشت سال دفاع مقدس نیز همرزم بودند و در جبهه های دفاعی حق علیه باطل عراق و سوریه به شهادت رسیده اند.
 
 
آخرین اخبار
پربازدید ها