امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۳:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 150742
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۱۵
تعداد بازدید: 363
به گزارش پیروان موعود به نقل از جهان ؛   نماینده مردم تهران در مجلس گفت: همه ما معترفیم بر اساس اطلاعات و بررسیها ارتباط مشکلات معیشتی ...

به گزارش پیروان موعود به نقل از جهان ؛   نماینده مردم تهران در مجلس گفت: همه ما معترفیم بر اساس اطلاعات و بررسیها ارتباط مشکلات معیشتی مردم با مسائل هسته ای کاملا نادرست است اما از طرف دیگر حتی اگر این موضوع درست باشد با توجه به اینکه در حال مذاکره هستیم نباید آن را مطرح کرده و مشت خود را برای طرف مقابل باز کنیم .
 
به گزارش فرهنگ نیوز، علیرضا زاکانی در گفتگو با نسیم اظهار داشت: ارتباط دادن مشکلات معیشتی مردم با تحریم ها و مسائل هسته ای قبل از اینکه موضوعی کارشناسی، منطقی و درست باشد، امری سیاسی و کاملا نادرست بوده و مطرح کردن آن القای امر اشتباه به جامعه است.
 
وی افزود: از طرفی گره زدن مشکلات معیشتی با مسائل هسته ای از اساس اشتباه است؛ چرا که همه ما معترفیم بر اساس اطلاعات و بررسی ها ارتباط مشکلات معیشتی مردم با مسائل هسته ای کاملا نادرست است اما از طرف دیگر حتی اگر این موضوع درست باشد با توجه به اینکه در حال مذاکره هستیم نباید آن را مطرح کرده و مشت خود را برای طرف مقابل باز کنیم .
 
سخنگوی فراکسیون اصولگرایان مجلس در ادامه از تصویب طرح الزام دولت به حفظ دستاورد های هسته ای در کمیسیون امنیت ملی خبر داد و گفت: این طرح در نوبت تصویب در صحن قرار دارد و تا دو هفته آینده مطرح می شود.
برچسب ها:
آخرین اخبار