امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۴:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15084
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۸
تعداد بازدید: 72
علی فرهادی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهارداشت: طبیعی است که با موفقیت‌های اخیری که با حضور همه اقشار به خصوص جوانان کشور در حوزه خلق حماسه ...

علی فرهادی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهارداشت: طبیعی است که با موفقیت‌های اخیری که با حضور همه اقشار به خصوص جوانان کشور در حوزه خلق حماسه سیاسی رقم خورد، شاهد شادی و نشاط جوانان در کنار سایر اقشار جامعه باشیم.

معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان افزود: ‌جوانان با حضور پرنشاط خود در پای صندوق‌های رأی فضای شادی و خوشحالی را در زمان برگزاری انتخابات و پس از اعلام نتایج آراء برای جامعه به ارمغان آوردند.

وی بیان داشت: وجود نشاط و شادابی در جوانان کشور به دنبال کسب موفقیت‌ها در تمامی حوزه‌ها از جمله حوزه‌های اجتماعی و سیاسی امری طبیعی است.

فرهادی ادامه داد: امیدواریم در پی کسب پیروز‌ی در تمامی عرصه‌ها شاهد فزونی شور و نشاط در جوانان باشیم.

وی با اشاره به بازی تیم ملی فوتبال ایران با کشور کره بیان داشت: چنانچه نتیجه این بازی با صعود تیم ملی به جام جهانی همراه باشد، شادی و جشن جوانان این مرز و بوم دور از انتظار نخواهد بود؛ همانطور که در پی خلق حماسه سیاسی نیز جوانان جشن گرفتند.

معاون وزارت ورزش و جوانان با اعلام اینکه امروز اکثر افراد جامعه به تماشای میدان بازی تیم فوتبال ایران و کره می‌نشینند، افزود: امیدواریم که تیم ملی ایران در این بازی با کسب نتیجه مطلوب از میدان بازی خارج شود و به دنبال آن جوانان کشور با شور و نشاط همیشگی خود متناسب با رفتار و شخصیت یک فرد ایرانی برخورد کنند.

فرهادی ادامه داد: ما همیشه در بردها و در کسب پیروز‌ی‌ها از قبیل پیروزی در حوزه فوتبال، والیبال، بسکتبال و ... شاهد جشن شادی جوانان بوده‌ایم و بر همین اساس ابراز خوشحالی جوانان دور از انتظار نیست.

به گفته فرهادی،‌ نشاط جوانان به دنبال کسب پیروزی‌ها با رعایت اخلاق و منش‌های ارزشی طبیعی است و البته جوانان ایران همیشه این ارزش‌ها را مورد رعایت قرار داده‌اند.

معاون وزارت جوانان خاطرنشان کرد: پیروزی تیم ملی ایران در بازی با استرالیا در جام جهانی 1998 با خوشحالی مردم همراه بود و انتظار می‌رود که در این دوره نیز چنانچه تیم ملی کشورمان پیروز شود شاهد خوشحالی و جشن گرفتن آنها باشیم.

انتهای پیام/

 

 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها