امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۳:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 150849
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۲۰:۲۳
تعداد بازدید: 449
به گزارش پیروان مــوعــود، صادق آهنگران در گردهمایی مداحان اهل بیت (ع) و مسئولین هیئات مذهبی زاهدان گفت: به برکت وجود شهداء به ویژه شهید مزاری، توفیق ...

به گزارش پیروان مــوعــود، صادق آهنگران در گردهمایی مداحان اهل بیت (ع) و مسئولین هیئات مذهبی زاهدان گفت: به برکت وجود شهداء به ویژه شهید مزاری، توفیق حضور در جمع مداحان و ذاکران امام حسین را یافتم.

آهنگران با اشاره به نکات مهمی که دشمن آن را برنامه‌ریزی می‌کند، افزود: ‌اگر ‌قبل ‌از دفاع مقدس و الان را مقایسه کنیم متوجه می‌شویم که مداحی اثراتی داشته که تحولاتی در اجتماع ایجاد می‌کند و دشمن را وادار به برنامه‌ریزی کرده است.

این مداح اهل بیت(ع) با اشاره به برنامه‌ریزی سازمان سیا برای ورود به جامعه مداحان افزود: بحث ورود گروه‌های انحرافی به هیئات مذهبی قابل اهمیت و بررسی است، ورود شعرهای محاوره‌ای همراه با سبک‌های غربی ازجمله آسیب‌هاست که دشمن با برنامه‌ریزی روی جوانان مداح اهداف خود را اجرایی می‌کند.

آهنگران اظهار داشت: کار مداحی حساس است اگر ما جلوی علماء و رحانیون خط انقلاب زانو نزنیم قطعآ راه ما به بیراهه می‌رود ما باید تابع روحانیت باشیم و به خطوط قرمزکه مقام معظم رهبری مشخص کرده‌اند توجه داشته باشیم، یکی از تجربیات بنده این است که کسانی که ادعا دارند و از مسیر روحانیت خارج می‌شوند قطعا دچار انحراف شده‌اند.

وی افزود: با وجود سبک‌های اصیل در کشور چه اتفاقی افتاده ‌که مداحان ما به سمت و سوی سبک‌های غربی و غیرمتعارف می‌روند، قطعا پشت این تمایلات دست‌های پنهان است، کسانی که در بحث مداحی صرفا تابع مسائل مادی باشند دچار ضربه می‌شوند، در اشعار باید در خصوص اتفاقات جهانی اشاره شود مانند بحث یمن باید مداح از جناح‌بازی فاصله بگیرد.

وی اظهار داشت: هم‌اکنون که دشمن هجوم فرهنگی به ما آورده است یکی از راه‌های مبارزه با آن برگزاری مجالس و روضه‌های خانگی است.

 

پیروان مـوعــود

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها