امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۹:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 150967
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۵۵
تعداد بازدید: 315
منابع خبری از خودکشی یک خلبان سعودی که در بمباران مناطق مسکونی یمن از جمله صنعاء شرکت کرده بود، خبر دادند.   به گزارش پیروان موعود به ...

منابع خبری از خودکشی یک خلبان سعودی که در بمباران مناطق مسکونی یمن از جمله صنعاء شرکت کرده بود، خبر دادند.

 


به گزارش پیروان موعود به نقل از الفرات، منابع آگاه در دربار سلطنتی آل سعود از خودکشی یک خلبان شرکت کننده در بمباران صنعاء پایتخت یمن خبر دادند.

به گفته این منابع، محمد عمرالعنزی افسر خلبان نیروی هوایی ارتش عربستان که در بمباران صنعاء مشارکت کرده بود، پس از مشاهده تصاویر کشتار کودکان یمنی و اجساد آنها و خانه های ویران شده، دست به خودکشی زد.

این خلبان در وصیت نامه خود از کشتار مسلمانان ابزار انزجار کرده و نوشته است ما مرتکب گناه شده ایم و معنای اسلام واقعی را فراموش کرده ایم، ما در کنار جنگنده های مسیحی، برادران و خواهران مسلمان خود را به قتل می رسانیم.

وی در ادامه وصیت نامه خود نوشته است محمد بن سلمان(جانشین ولیعهد و وزیر دفاع سعودی) ما را وارد این جنگی کرده است که قطعا شکست خورده و بازنده ایم، چرا ما باید دستورات آمریکا را اجرا کنیم و منافع دشمنان اسلام در منطقه یعنی اسرائیل را محقق کنیم.

این خلبان که وجدانش پس از مشاهده تصاویر کشته های یمنی بیدار شده است، در ادامه وصیت نامه خود نوشته است با رسیدن محمد بن سلمان به پادشاهی، بلایا و مصایب تمام منطقه را فرا خواهد گرفت.
منبع: تسنیم

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها