امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۶:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 150969
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۰۱:۴۶
تعداد بازدید: 282
به گزارش پیروان مــوعــود،  محمدحسین مقیمی روز سه شنبه در حاشیه مراسم بزرگداشت نخستین سالگرد ارتحال آیت الله محمدی گیلانی در مسجد ارگ تهران در ...

به گزارش پیروان مــوعــود،  محمدحسین مقیمی روز سه شنبه در حاشیه مراسم بزرگداشت نخستین سالگرد ارتحال آیت الله محمدی گیلانی در مسجد ارگ تهران در جمع خبرنگاران افزود: اگر آنها اقداماتی انجام می دهند، غیرقانونی است، البته در صورتیکه بخواهند در قالب تشکل سیاسی فعالیت کنند، می توانند برای فعالیت های خود مجوز بگیرند.

وی درمورد استعفاها بابت انتخابات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از آنجا که افراد استعفاها را به دستگاه مربوطه تقدیم می کنند، آمار دقیقی از آنها نداریم.

معاون سیاسی وزیر کشور در پاسخ به سووال خبرنگاری مبنی بر نامه دبیر شورای نگهبان به وزیر کشور درمورد الکترونیکی شدن انتخابات گفت: هر اقدامی که باید در خصوص انتخابات انجام شود و به تایید شورای نگهبان نیاز داشته باشد، این تایید را اخذ می کنیم.

مقیمی همچنین درمورد برهم زنندگان مراسم سالروز ارتحال امام خمینی(ره) گفت: وزارت کشور با برهم زدن مراسم رسمی مخالف است و در صورت شناسایی این افراد، آنها را به دستگاه قضایی تحویل می دهد.

 

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها