امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۰:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15099
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۸
تعداد بازدید: 172
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، از عصر امروز که تیم‌ملی فوتبال ایران توانست تیم ملی کره را شکست دهد و به جام‌جهانی صعود کند. شهروندان تهرانی به خیابان ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، از عصر امروز که تیم‌ملی فوتبال ایران توانست تیم ملی کره را شکست دهد و به جام‌جهانی صعود کند. شهروندان تهرانی به خیابان آمده‌اند و با در دست داشتن پرچم‌های کشور عزیزمان، یکصدا ایران را فریاد می‌زنند.

آنان با گذشت بیش از ۴ ساعت از پایان بازی هنوز هم در خیابانها به شادی و جشن مشغولند.
مشاهدات خبرنگار فارس حدفاصل میدان ولیعصر تا میدان ونک و میدان ونک تا میدان تجریش و همچنین در خیابان دکتر شریعتی حدفاصل میرداماد تا میدان قدس، حاکی از آن شور شعف وصف ناشدنی مردمی است که غرق در شادی هستند.

در این میان به سراغ برخی از شهروندان رفتیم و از آنها درباره حماسه ورزشی عصر امروز پرسیدیم.

زوج جوانی که کودک 6 ماهه‌ای همراهشان بود گفتند: گویا درهای خوشبختی به روی کشورمان باز شده و یکبار دیگر به جام‌جهانی صعود کردیم.

زن جوان گفت: هرچند همه اعضای تیم ملی آقایان بودند اما این افتخار افتخاریست ملی و ما زنان هم خوسحالیم.

در میان خودروهای عبوری از خیابان شریعتی با یک پیکان سفید مواجه شدیم که به گفته راننده اش« ارتفاع زده بود». این راننده گفت که از 24 ساعت قبل روی درهای خودرو عکس پرچم ایران کشیده تا برای برد امروز آماده باشد.

یک خودروی پراید در کنار خیابان پارک شده بود که تمام درهایش باز بود و با سیستم صوتی که به گفته راننده 4 میلیون تومان ارزش داشت سرودهایی درباره ایران پخش می‌شد.

اما در این میان ذکر این نکته خالی از لطف نیست که مأموران پلیس که نوید همکاری با مردم را داده بودند، خیابانهای منتهی به میدان ونک و برخی خیابانهای منتهی به خیابان ولیعصر از جمله نیایش و چهارراه پارک‌وی را مسدود کرده بودند تا خودروها به داخل جمعیت حاضر در میادین و خیابانهای اطراف وارد نشوند. مأموران پلیس مسیرهای جایگزین را به مردم نشان داده و با استفاده از بلندگوهای خودروهای پلیس مردم را راهنمایی می‌کردند.

شهروندان تهرانی معتقد بودند که اعضای تیم ملی از خود غیرتی وصف ناشدنی به خرج دادند و توانستند حماسه ورزشی را خلق کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها