امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۷:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151000
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۰۰:۲۳
تعداد بازدید: 367
جنگنده های سعودی شهرستان الرجم در المحویت را در چندین نوبت بمباران کردند.

به گزارش پیروان موعود به نقل از شبکه المیادین، منازل مسکونی در منطقه بنی معاذ و بازار العند استان صعده، هشت بار از سوی جنگنده های سعودی بمباران شد.

خبرگزاری رسمی یمن هم از افزایش تعداد قربانیان حملات جنگنده های سعودی به مناطق برکان و عرابه در شهرستان رازح استان صعده خبر داد.

یک منبع امنیتی در استان صعده اعلام کرد آمار قربانیان حملات جنگنده های سعودی به مناطق برکان و عرابه، به 9 شهید و پنج مجروح افزایش یافته است.

 

این منبع افزود جنگنده های سعودی همچنین منطقه بنی معاذ را بمباران کردند. در حملات متجاوزان به منطقه فوط در شهرستان حیدان هم، مدرسه السلام ویران شد.

 

بالگردهای آپاچی سعودی هم چندین موشک به منطقه الحصامه شلیک کردند.

 

مناطق مرزی یمن هم همچنان در معرض حملات موشکی و توپخانه ای دشمن سعودی قرار دارد و متجاوزان، منازل، مزارع و مراکز دولتی و خصوصی را هدف حملات خود قرار می دهند.

 

خبرگزاری رسمی یمن همچنین از شهادت منزل یکی از روحانیون برجسته یمنی به نام عبدالله الحمیضه بر اثر بمباران منزل وی خبر داد.

 

جنگنده های سعودی، منزل این شخصیت دینی یمنی را بمباران کردند که بر اثر آن، عبدالله الحمیضه و پنج نفر دیگر از شهروندان از جمله یک زن به شهادت رسیدند و منزل وی و چند منزل مجاور تخریب شد.

جنگنده های سعودی همچنین مناطق وادی الخراشیب، الفرع و الصوع شهرستان کتاف و منطقه ساقین و شهرستان رازح را بمباران کردند.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها