امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151011
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۰۲:۵۳
تعداد بازدید: 336
به گزارش پیروان مــوعــود، احمدرضا درویش ظهر امروز در نشست ویژه خبری فیلم رستاخیز روایتگر نهضت امام حسین(ع) که با حضور خبیر معاون سیاسی، اجتماعی ...

به گزارش پیروان مــوعــود، احمدرضا درویش ظهر امروز در نشست ویژه خبری فیلم رستاخیز روایتگر نهضت امام حسین(ع) که با حضور خبیر معاون سیاسی، اجتماعی استاندار و در محل استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه برای ساخت این فیلم هیچ هزینه دولتی دریافت نشده است، به فارس اظهار کرد: تمام هزینه‌های این فیلم ‌شخصی بوده و کار و ساخت فیلمی که برای امام حسین(ع) است، به آسانی و بابرکت تامین می‌شود.

کارگردان و نویسنده فیلم رستاخیز افزود: اکثریت شرکا در ساخت این فیلم عرب‌زبان بوده و منابع مالی فیلم تماما از شیعه‌های خارج از کشور تامین شده است.

وی اضافه کرد: ما باید بدانیم امام حسین(ع) به ما احتیاج ندارد و این ما هستیم که به امام حسین(ع) نیاز داریم و ساخت این آثار هنری گوشه‌ای از ارادت به ائمه(ع) است.

درویش خاطرنشان کرد: ملت ایران بدهکار خوزستانی‌ها بوده و نقش این استان در درخشانی ملت ایران نقش به سزایی بوده و ما نمی‌توانیم این مهم را منکر شویم.

کارگردان و نویسنده فیلم رستاخیز با اشاره به اینکه فیلم رستاخیز یک بخش بسیار کوچک از ظرفیت سینمایی در ایران است، گفت: این فیلم محصول 30 ساله تلاش مسئولان در عرصه‌های سیاسی و فرهنگی و اجتماعی است و با توجه به اینکه قله و هویت شیعه، حادثه کربلا است، سعی بر این داشتیم تا فیلمی با این موضوع بسازیم.

درویش در پایان، از اکران این فیلم همزمان روز عید فطر در اغلب شهرهای استان خبر داد و عنوان کرد: خوزستان از منابع فراوانی مثل نفت، گاز و غیره بهره‌برداری می‌کند و باید سهم مطالبات فرهنگی را به استان بپردازد.

 

پیروان مـوعــود

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها