امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151013
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۰۲:۵۳
تعداد بازدید: 344
به گزارش پیروان مــوعــود، حسني در سال‌هاي دوري از تلويزيون سعي كرد با تجربه در حيطه‌هايي چون بازيگري بخش ديده نشده از توانايي‌هاي ...

به گزارش پیروان مــوعــود، حسني در سال‌هاي دوري از تلويزيون سعي كرد با تجربه در حيطه‌هايي چون بازيگري بخش ديده نشده از توانايي‌هاي هنري خويش را بروز دهد اما تصوير تيپيكالي كه در سريال‌هايي چون «مسير انحرافي» و فيلم‌هايي چون «آمين خواهيم گفت» از خود بروز داد، باعث شد به عنوان بازيگر كسي وي را جدي نگيرد. او دو سال اخير را هم بيشتر به واسطه حواشي مرتبط با زندگي شخصي‌اش يعني ماجراي ازدواج با آزاده نامداري و سپس طلاق زودهنگامش در كانون توجه قرار داشت.

به دنبال آن نيز شايعه‌اي مشكوك درباره تصادف و سپس مرگ اين مجري در اتوبان همت منتشر شد؛ شايعه‌اي كه هرچند تكذيب شد اما در همان مدت انتشار تا تكذيب، جو مثبت همذات‌پندارانه‌اي را نسبت به اين مجري فراهم كرد و كم نبودند مخاطباني كه در گروه‌هاي اجتماعي با همدلي فراواني به اين مجري نگريستند. فرزاد حسني اين روزها اما مشغول رايزني براي اجراي يك برنامه گفت‌وگومحور در سيماست.

او از يك طرف تلاش‌هايي را براي جانشيني محمود گبرلو انجام داده است و از طرف ديگر طرح توليد برنامه‌اي اجتماعي با محوريت جوانان و خانواده را نيز به دو شبكه اصلي سيما ارائه كرده است. البته كه ارتباطات نزديكي كه وي از گذشته با معاونت سيما داشته است، شرايط ارائه اين طرح‌ها را فراهم كرده است اما مسئله اينجاست كه حواشي عجيب و غريبي كه از ابتداي سال گريبان اين مجري را گرفته شرايط را براي حضور مجدد وي در رسانه ملي به شدت دشوار كرده است.

مديران بالادستي رسانه ملي در گفت‌وگوهايي كه با حسني داشته‌اند درباره اين حواشي به او تذكر داده‌اند و حتي به صراحت به او گفته‌اند كه به دليل سوءتفاهماتي كه درباره زندگي شخصي وي در ذهن مخاطبان ايجاد شده نمي‌تواند مجري برنامه‌هايي باشد كه داراي جنبه آموزشي براي قشر جوان هستند. اين شد كه حسني سعي كرده تغييراتي را در طرح‌هاي پيشنهادي‌اش ايجاد و ماهيت آنها را از آموزشي به سرگرم‌كننده تبديل كند.

بازگشت دوباره حسني با برنامه‌اي گفت‌وگومحور بعيد به نظر مي‌رسد مگر اينكه حسني مانند همتايش رضا رشيدپور به سراغ يك شبكه فرعي مثل «نسيم» رفته و به جاي برنامه گفت‌وگومحور، جنگي آيتميك را روي آنتن ببرد و در فواصل ميان آيتم‌ها هم درباره اهميت نظافت در شهر و پرهيز از ريختن زباله در معابر عمومي سخن گويد.

 

پیروان مـوعــود

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها