امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15107
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۸
تعداد بازدید: 117
سید‌یاسر جبرائیلی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، اظهار داشت: خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس روز سه‌شنبه(28 خرداد‌ماه سال جاری) به ...

سید‌یاسر جبرائیلی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، اظهار داشت: خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس روز سه‌شنبه(28 خرداد‌ماه سال جاری) به جایگاه 5 سایت پربازدید ایران دست یافت و هم اکنون بعد از موتورهای جست‌وجوی گوگل، یاهو سایت ورزش سه و سرویس بلاگفا پربازدید‌ترین سایت اینترنتی ایران و پرمخاطب‌ترین رسانه فارسی زبان است که می‌توان عنوان عمومی‌ترین رسانه ایرانی بعد از صدا و سیما را بر آن اطلاق کرد.

معاون پژوهشی و آموزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس افزود: مأخذ این رتبه‌بندی سایت الکسا است که براساس میزان مراجعه، میزان استفاده، میزان ماندگاری مخاطب در سایت، میزان مخاطب از میزان کل مخاطبان اینترنت، میزان بازدید به ازای هر مخاطب و ملاک‌هایی از این دست این رتبه‌بندی انجام شده است.

جبرائیی اضافه کرد: هم اکنون حدود 41 صدم مخاطبان کل اینترنت جهان به خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مراجعه می‌کنند و در چندین کشور رتبه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس زیر هزار است.

معاون پژوهشی و آموزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ادامه داد: بررسی‌ها نشان می‌دهد خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در شاخص‌های مرجعیت و سرعت انتشار نیز رتبه نخست خبرگزاری‌های کشور را داراست.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها