امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151085
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۲۲
تعداد بازدید: 332
به گزارش پیروان مــوعــود ، نشست اعضای کادر فنی و همچنین مدیریت باشگاه استقلال با بازیکنان این تیم در حالی امروز برگزار شد که غیبت بازیکنان سرشناس ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، نشست اعضای کادر فنی و همچنین مدیریت باشگاه استقلال با بازیکنان این تیم در حالی امروز برگزار شد که غیبت بازیکنان سرشناس استقلال در این جلسه کاملاً به چشم آمد.

فارس نوشت؛ جلسه امروز در حالی انجام شد که وحید طالب‌لو، محسن فروزان، حنیف عمران‌زاده، امین حاج‌محمدی، میلاد فخرالدینی، سجاد شهباززاده، آرش برهانی، مهدی کربلایی و نماینده مگویان مدافع ارمنی استقلال صحبت‌های پرویز مظلومی و مدیریت باشگاه استقلال را شنیدند.

این موضوع در حالی اتفاق افتاد که بازیکنانی مثل رضا عنایتی، هاشم بیک‌زاده، خسرو حیدری، امید ابراهیمی، جاسم‌کرار، محمدرضا خرسندنیا، میلاد نوری، میلاد سلیمان‌فلاح، یعقوب کریمی و ... در این جلسه حضور پیدا نکردند.

همچنین رضا عنایتی که قرار بود با پرویز مظلومی صحبت کند در جلسه امروز حاضر نشد و شاید این بازیکن در نشستی جداگانه با سرمربی اسقتلال به صحبت بپردازد.

هاشم بیک‌زاده و جاشم کرار نیز بازیکنانی هستند که با استقلال قرارداد دارند ولی در جلسه امروز حضور پیدا نکردند. بیک زاده پیش از این مدعی شده بود تا مطالباتش را نگیرد برای فصل جدید پای مذاکره نمی نشیند. امید ابراهیمی و خسرو حیدری تنها بازیکنان بدون قرارداد استقلال هستند که تا حدودی غیبت آنها در نشست امروز موجه است زیرا باید برای فصل‌ آینده به مذاکره بنشینند. همچنین جابر انصاری اولین صید استقلال در فصل جاری ظاهراً با هماهنگی مسئولان این باشگاه در نشست امروز حضور پیدا نکرد.

جلسه امروز در حضور پرویز مظلومی، بهرام افشارزاده، عباس کردنوری، سیروس دین‌محمدی، حسین تراب‌پور و البته مجید صالح دستیار اول مظلومی برگزار شد.

در نشست فوق بهرام افشارزاده ضمن تأکید بر اهمیت فصل جاری برای استقلال و نتایج این تیم برای هواداران از آنها خواست تا با قدرت در تمرینات و اردوها شرکت کنند.

همچنین تعدادی از بازیکنان استقلال در این جلسه خواهان دریافت مطالبات فصل گذشته خود بودند که مدیرعامل استقلال به آنها قول داد مبالغی را طی امروز یا فردا به حساب بازیکنان واریز خواهد کرد و بقیه مطالبات این بازیکنان نیز در طول فصل به آنها پرداخت خواهد شد.

 

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها