امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۳:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151093
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۱۰
تعداد بازدید: 559
در پنجمین شب برگزاری؛
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، شب گذشته از اجرای نمایش بزرگ و چندرسانه‌ای «فصل شیدایی» در شمال شرقی تهران دیدن کرد و این نمایش را عظیم و تأثیرگذار خواند.

در پنجمین شب برگزاری؛

به گزارش پیروان مــوعــود؛ پنجمین شب اجرای این نمایش در تهران، میزبان فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود.

 

سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری، پس از اتمام این نمایش در گفت‌وگو با سعید اسماعیلی، کارگردان «فصل شیدایی»، اجرای این نمایش را ستود و در ادامه خطاب به خبرنگاران گفت: این نمایش از داستان‌ها و روایت‌های گوناگون تاریخی بهره برده است؛ اما آنچه مرا تحت تأثیر قرار داد، روایت‌هایی از دوران معاصر در این نمایش است که حرف‌های بسیاری برای بیان واقعیت‌ها دارد.

 

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: روایت‌های انقلاب اسلامی، دفاع و مقدس و موضوع ظهور در این نمایش، بیش‌تر قابل لمس هستند و تماشاگران بهتر می‌توانند با آن ارتباط بگیرند.

فرمانده کل سپاه در نمایش فصل شیدایی

سردار جعفری در پایان سخنان خود با اشاره به اینکه دشمن در حال جنگ نرم با ایران اسلامی است، گفت: نمایش‌هایی مانند «فصل شیدایی» به عنوان ابزار مقابله با جنگ نرم، تأثیر زیادی برای خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان دارند. ما به نمایش‌هایی با روش‌هایی جدید که با سبک‌های قدیمی‌تر هنر نمایش متفاوت هستند و مردم هم این نوع نمایش‌ها را می‌پسندند، نیاز داریم. چرا که به نظر من، این آثار هنری اثرگذاری مناسبی در حوزه‌های فرهنگی دارند.

 

 

این نمایش چند رسانه‌ای با استفاده از عناصر نور، صدا و دکور، قبلا در 6 شهر ایران و در مسیر پیاده‌روی اربعین در کشور عراق اجرا شده که تنها در شهر یزد، رکورد 14 هزار مخاطب را در یک شب ثبت کرده است.

 

علاقه‌مندان برای تماشای این نمایش می‌توانند عدد 1 را به سامانه پیامکی 3000419 بفرستند و از بلیت رایگان «فصل شیدایی» استفاده کنند.

 

 

انتهای پیام//

 

منبع : تسنیم

 

برچسب ها:
آخرین اخبار