امروز : جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 27
۰۳:۰۵
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1511
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۱۰
تعداد بازدید: 203
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، ثبت نام در کاروان‌های حج تمتع از ساعت 8 صبح امروز آغاز شد و تا روز پنجشنبه (5 اردیبهشت‌) ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، ثبت نام در کاروان‌های حج تمتع از ساعت 8 صبح امروز آغاز شد و تا روز پنجشنبه (5 اردیبهشت‌) ادامه خواهد داشت. اگر ظرفیت این کاروان‌ها تکمیل شود، سازمان حج و زیارت ثبت نام را متوقف می‌کند، در غیر این‌ صورت، اولویت‌های بعدی را فرا می‌خواند.

این ثبت نام به‌صورت اینترنتی انجام می‌شود و دارندگان اسناد «یک‌میلیون تومانی بانک ملی تا 20 آبان‌ سال 1384» و دارندگان اسناد «800هزار تومانی بانک ملی تا 29 اسفند سال 1378» امکان ثبت‌ نام در کاروان‌های این دوره‌ حج را دارند.

البته دارندگان اسناد 800هزار تومانی در صورتی‌ که سند خود را به یک‌میلیون تومان تبدیل کرده باشند، امکان ثبت نام در کاروان‌ها را دارند.

علاوه‌ بر این، تمام افرادی که قبلاً در اولویت اعزام به حج تمتع بودند و در کاروان ثبت نام کرده و اصل سند را از طریق مدیر کاروان به سازمان حج و زیارت تحویل داده‌اند می‌توانند برای ثبت نام در این کاروان‌ها مراجعه کنند؛ ولی به شرط آنکه برای روشن شدن بستانکاری خود، نخست به امور مالی حج و زیارت استان خود مراجعه کنند و مجوز پایداری بگیرند و سندشان را به یک‌میلیون تومان تبدیل کرده باشند.

حج و زیارت استان تهران هزینه‌ سفر به حج تمتع در سال 1392 را در 11 گروه تعیین کرده که قیمت آنها بین 10 تا 12میلیون تومان است.

مدارک لازم برای ثبت نام در کاروان‌های حج تمتع نیز شامل نسخه‌ اصلی سند ثبت نامی یک‌میلیون تومانی همراه کپی آن، اصل شناسنامه همراه تصویر تمام صفحات آن، اصل کارت ملی و تصویر آن، دو قطعه عکس 4×6 مطابق عکس گذرنامه و چهار قطعه عکس 4×3 مطابق عکس گذرنامه است.

متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت اینترنتی حج تهران به نشانی http://tehran.haj.ir مراجعه کنند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها