امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۰۳:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151101
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۳۰
تعداد بازدید: 249
به گزارش پیروان مــوعــود، بهرام افشارزاده در پروسه انتخاب مربی جدید استقلال روی حمایت فرهاد مجیدی از پرویز مظلومی حسابی ویژه باز کرده بود. اینکه با ...

به گزارش پیروان مــوعــود، بهرام افشارزاده در پروسه انتخاب مربی جدید استقلال روی حمایت فرهاد مجیدی از پرویز مظلومی حسابی ویژه باز کرده بود. اینکه با این اعلام حمایت رسمی می تواند به حضور مربی جدیدش مشروعیت ببخشد و از محبوبیت این بازیکن سابق استفاده کند تا مظلومی زمان بیشتری برای افتادن روی دور داشته باشد. با این وجود تنها ساعتی بعد از اعلام رسمی مظلومی درباره گرفتن مشاوره از فرهاد مجیدی، او این خبر را تکذیب کرد و گفت اصلا تفاوت دیدگاهی عمیق با مظلومی دارد. دلیل اینکه مجیدی بعد از دو بار مشورت دادن به افشارزاده، چنین تصمیمی گرفته و این قدر زود راهش را از مظلومی جدا می کند را باید در تصمیمات چند روز اخیر مربی جدید آبی ها جستجو کرد. کسی که در بسته پیشنهادی اولیه قرار بود با یکدستیار تمرین دهنده و یک بدنساز خارجی کادرش را ببندد و آن وقت فرزاد مجیدی هم در کنارش باشد اما حالا او به سبک گذشته، تقریبا میکسی از آدم های مختلف را روی نیمکت استقلال آورده که خودش هم نمی داند دقیقا چه اتفاقی را می خواهند رقم بزنند.

فرهاد که درگیر گذراندن دوره های مربیگری است، خیلی زودتر از آن که همه انتظارش را داشتند مسیرش را از مظلومی جدا کرد و حالا باید دید مربی آبی ها در ادامه مسیر با این بحران شروعیت چه می کند؟

 

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار