امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151105
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۳۰
تعداد بازدید: 254
به گزارش پیروان مــوعــود ، تیم ملی فوتبال ایران در ادامه رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه و مقدماتی جام ملت‌های آسیا 2019 امارات روز ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، تیم ملی فوتبال ایران در ادامه رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه و مقدماتی جام ملت‌های آسیا 2019 امارات روز 12 شهریور و از هفته سوم این رقابت‌ها در کشورمان به مصاف تیم ملی گوام خواهد رفت.

**بازی با گوام در انقلاب کرج

بر همین اساس و طبق اعلام کادرفنی تیم ملی، ملی‌پوشان فوتبال کشورمان قرار است در این روز در ورزشگاه انقلاب کرج از تیم ملی گوام پذیرایی کنند.

تیم ملی آخرین بار از سری رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌های آسیا 2015 استرالیا در همین ورزشگاه به مصاف تیم ملی کویت رفته بود و قرار است دیدار با گوام نیز در همین ورزشگاه برگزار شود.

** ورزشگاه آستان قدس رضوی با دو دیدار شاگردان کی‌روش افتتاح می‌شود

تیم ملی فوتبال ایران قرار است در ادامه رقابت‌های خود و از هفته هفتم و هشتم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه به به ترتیب به مصاف تیم‌های ملی ترکمنستان و گوام برود.

دیدار با ترکمنستان در تاریخ 21 آبان دیدار برگشت دو تیم است که طبق برنامه تیم ملی ایران میزبان این دیدار خواهد بود، اما دیدار با گوام نیز از هفته هشتم رقابت‌ها که در تاریخ 26 آبان برگزار می‌شود و طبق برنامه باید گوام میزبان این دیدار باشد، با توافق بین فدراسیون دو کشور مسابقه برگشت نیز همانند دیدار رفت در ایران برگزار خواهد شد و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای این دو دیدار، قرار است مسابقه بین شاگردان کی‌روش با ترکمنستان و گوام در مشهد برگزار شود.

بر همین اساس ورزشگاه آستان قدس رضوی با گنجایش 35 هزار نفر که قرار است به یکی از مجهزترین ورزشگاه‌ها و کمپ‌های تمرینی منطقه خاورمیانه و حتی آسیا تبدیل شود، این روزها آخرین روزهای آماده‌سازی خود را سپری می‌کند تا به صورت رسمی در زمان برگزاری دو دیدار تیم ملی از سری رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2018 افتتاح شود.

ورزشگاه آستان قدس رضوی قرار است به عنوان کمپی مجهز برای تیم‌های ملی ایران و کشورهای آسیایی مبدل شود.

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها