امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۵:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15113
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۸
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد علی قهوه چی تهرانی با اشاره به تلاش‌های شرکت شمسا برای کاهش هزینه های اعزام زائران به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد علی قهوه چی تهرانی با اشاره به تلاش‌های شرکت شمسا برای کاهش هزینه های اعزام زائران به عتبات عالیات اظهار داشت: قصد داریم مواد غذایی را از ایران وارد کنیم که در نهایت باعث کاهش قیمت و کیفیت مطلوب غذای زائر خواهد شد.

وی ادامه داد: این اقدام سبب خواهد شد حداقل 15 دلار از هزینه‌های دریافتی از زائر کاهش یابد و اعزام با قیمت کمتری صورت گیرد.

تهرانی در ادامه یکی از مشکلات اصلی اعزام زائران را تأخیرهای بیش از اندازه هواپیمایی ایران ایر (هما) عنوان کرد و گفت: این مسأله باعث ناراحتی زوار شده و علی رغم اینکه هزینه‌های مربوطه به زائر عودت داده می‌شود، ولی باز هم نارضایتی وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه تأخیرها و معطلی زائران در فرودگاه‌ها نیز از نظر فرهنگی وجهه جالبی ندارد، خاطرنشان کرد: با فرودگاه بغداد توافق کرده‌ایم که مکانی برای زوار ایرانی در هنگام تأخیر پروازها اختصاص یابد و رستوران فرودگاه نیز غذای آنها را تأمین کند.

وی در مورد بحث سمپاشی هتل ها نیز اظهار داشت: در نیمه نخست ماه رمضان اعزام وجود ندارد، این کار به همراه تعمیرات هتل‌ها و رفع نواقص انجام شود.

تهرانی در مورد مشکلات این شرکت با طرف عراقی با تأکید بر اینکه با پرداخت بدهی‌ها مشکل حل شده است، اضافه کرد: با شرکت های مجری توافق کرده‌ایم که هر چه زودتر بدهی هتل‌ها را پرداخت کنند تا مشکلی بروز نکند.

وی ادامه داد: در بحث حمل و نقل داخل عراق نیز تلاش کردیم تا 70 هزار تومان از هزینه‌های زائر را کاهش دهیم و برای ایام نیمه شعبان که کاروان‌های زیادی وارد عراق می‌شوند، تدابیر ویژه‌ای اتخاذ کرده‌ایم تا آسایش زوار فراهم شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها