امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۱۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151135
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۲۰
تعداد بازدید: 313
به گزارش پیروان مــوعــود ، این اتفاق در حالی رخ داد که طی روزهای گذشته هواداران پرسپولیس نگران شرایط تیم‌شان در نقل و انتقالات بودند و حالا ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، این اتفاق در حالی رخ داد که طی روزهای گذشته هواداران پرسپولیس نگران شرایط تیم‌شان در نقل و انتقالات بودند و حالا نگرانی‌هایشان بیشتر و گسترده‌تر خواهد شد.

در حال حاضر پرسپولیس ۱۴بازیکن دارد، ۱۱ بازیکن جدا شده‌اند و تکلیف ۵ نفر مشخص نیست.

البته از بین بازیکنان بلاتکلیف برانکو، مبین میردورقی را نمی‌خواهد اما این بازیکن هنوز به باشگاه مراجعه نکرده است. برانکو اما اومانیا را می‌خواهد اما این بازیکن آخر تیرماه برمی‌گردد. از بین بازیکنان جدا شده هم طارمی، علی‌عسگری و خانزاده هنوز صددرصد جدا نشده‌اند اما باید آنها را رفتنی دانست. اما اگر این نفرات را از جمع سرخ‌ها جدا شده بدانیم، با توجه به جذب تنها دو بازیکن به نام‌های رامین رضاییان و کمال کامیابی‌نیا در پست دروازه‌بان مدافع چپ، بال‌های کناری، هافبک تهاجمی، مدافع میانی و مهاجم نوک – به عبارتی همه پست‌ها غیر از مدافع راست و شاید هافبک دفاعی – کمبود احساس می‌کند و بازیکن می‌خواهد.

اما جالب است تیمی را تصور کنید با بازیکنان فعلی پرسپولیس:

از این جمع دو بازیکن جوان تیم یعنی امیرمحمد مدنی و سیدعلی فاطمی تکلیف مشخصی با باشگاه ندارند و مشخص نیست قطعا در تیم باشند یا نه ضمن اینکه فرشاد قاسمی هم بعد از یک نیم فصل حضور در سایپا به پرسپولیس برگشته و با پرسپولیس تمرین می‌کند. ضمنا نوراللهی هم ۶ بازی ابتدای فصل را از دست خواهد داد و به همین دلیل نامش در داخل پرانتز قرار گرفته است.

با در نظر گرفتن این ترکیب، پرسپولیس نه مدافع چپ و نه مهاجم شاخصی در ترکیبش دارد و نه اینکه دروازه‌بان ششدانگی جذب کرده تا سوشا را به خودش بیاورد. همچنین اگر عالیشاه، نوری و احمدزاده نمانند در پست بال کناری کمبود بازیکن وجود خواهد داشت و در پست هافبک بازیساز هیچ بازیکنی حضور ندارد و خلأ بزرگی در تیم دیده می‌شود.

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها