امروز : پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 24
۰۶:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151151
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 355
به گزارش پیروان مــوعــود، سردار محسن خانچرلی ، با اشاره به عملیات روز گذشته فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران به تسنیم  اظهار داشت: به ...

به گزارش پیروان مــوعــود، سردار محسن خانچرلی ، با اشاره به عملیات روز گذشته فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران به تسنیم  اظهار داشت: به دنبال انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی، ماموران پلیس در جریان مبادله یک محموله بزرگ مواد مخدر توسط یکی از توزیع‌کنندگان مواد مخدر در غرب استان تهران قرار گرفتند.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران افزود: در اقدامات اطلاعاتی تکمیلی مشخص شد که قرار است تا این مبادله توسط یک دستگاه پژو پارس در جاده شهریار انجام شود؛ از این چند تیم «عملیات ویژه» با تحت نظر قرار دادن نقاط خاصی از جاده کرج به شهریار، موفق شدند خودروی مذکور را حدود ساعت 1 بعد از ظهر دیروز، در این محور و در ورودی فاز 4 اندیشه، در حالی که  متهم اصلی قصد مبادله این محموله را از خودروی خود به یک خودروی پراید داشت، شناسایی کنند.

وی ادامه داد: با توجه به حضور نامحسوس ماموران تیم عملیات ویژه،‌ ماموران موفق شدند تا هر دو متهم را در حالی که غافلگیر شده بودند، دستگیر کنند.

خانچرلی در ادامه خاطرنشان کرد: پس از دستگیری هر دو متهم، ماموران پلیس موفق شدند مقدار 109 کیلوگرم تریاک را که به طور ماهرانه‌ای در صندوق عقب خودرو جاسازی شده بود، کشف و ضبط کنند.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در پایان با اشاره به کشفیات انجام شده در هفته گذشته نیز گفت: خوشبختانه ماموران غرب استان تهران نیز در هفته گذشته موفق شدند طی سه عملیات جداگانه بیش از 800 کیلوگرم انواع مواد مخدر را از سوداگران مرگ کشف و ضبط کنند.

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار