امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۲:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151157
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 375
به گزارش پیروان مــوعــود، ابراهیم بناساز  به ایسنا گفت : وجود خانه‌های شخصی اجاره‌ای و خوابگاه‌های غیر مجاز در تهران یکی از ...

به گزارش پیروان مــوعــود، ابراهیم بناساز  به ایسنا گفت : وجود خانه‌های شخصی اجاره‌ای و خوابگاه‌های غیر مجاز در تهران یکی از مشکلاتی است که با آن مواجه هستیم، چراکه این امر موجب شده فعالیت صنف با رکود مواجه شود.

وی افزود: حدود 15 ماه است که فعالیت صنف ما با رکود مواجه شده و در حال حاضر حدود یک سوم از فعالان این صنف قصد فروش مهمانپذیر خود را دارند یا از این فعالیت کنار رفته و به شغل دیگری رو آورده‌اند.

بناساز ادامه داد:‌ البته شرایط اقتصادی موجود از جمله دلایلی است که صنف ما را با رکود مواجه کرده که البته این موضوع تقریبا در اکثر صنوف وجود دارد.

رییس اتحادیه مهمانپذیران اظهار کرد: خانه‌های شخصی مبله شده و اقامتگاه‌های غیر مجاز معضلی هستند که علاوه بر تبعات منفی در صنف ما، پیامدهای منفی فرهنگی و اجتماعی به همراه دارند و این قبیل اقامتگاه‌ها به مدت یک روز یا یک ماه و بر اساس توافق، اجاره داده می‌شوند و به صورت غیرقانونی فعالیت می‌کنند.

وی در عین حال بیان کرد: بارها در این رابطه به اماکن نامه نوشته و خواستار رسیدگی به این موضوع شدیم و با فرمانداری نیز مکاتبه کرده‌ایم.

رییس اتحادیه مهمانپذیران گفت: افراد برای اقامت در مهمانپذیران باید مدارک خود را ارائه دهند و بعد از ثبت‌نام آن‌ها در سیستمی که به سامانه اماکن متصل است، افراد حق ورود به مهمانپذیر را دارند و این در حالی است که در اقامتگاه‌های غیر مجاز هیچ نظارتی وجود ندارد.  

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها