امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15116
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۸
تعداد بازدید: 200
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شورای فرهنگی ـ اجتماعی زنان و خانواده در پی حماسه باشکوه و تاریخی ملت ایران در یازدهمین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شورای فرهنگی ـ اجتماعی زنان و خانواده در پی حماسه باشکوه و تاریخی ملت ایران در یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر در روستا طی بیانیه‌ای از این حضور تشکر و قدردانی کرد. در این بیانیه آمده است:

«ان الله لایغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم [رعد- 11] خداوند برای قومی تغییر ایجاد نمی‌کند تا اینکه خودشان باعث تغییر شوند»

حضور خیره کننده ایرانیان مؤمن و غیور در صحنه دفاع از میهن اسلامی و رقم زدن حماسه‌ای بزرگ در انتخابات عظیم 24 خرداد که در واقع پیروزی بزرگ ملت مسلمان ایران را رقم زد. نقطه آغازین حماسه سیاسی است که می‌رود تا به حول و قوه الهی گامی استوار در جهت تحقق اهداف مقدس نظام اسلامی برداشته و زمینه‌ساز ظهور عدالت و صلح و تحقق حکومت جهانی ولی‌عصر(عج) باشد.

شورای فرهنگی ـ اجتماعی زنان و خانواده با سپاس از درگاه الهی و تشکر از رهنمودهای داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی "مدظله‌العالی" و قدردانی از ملت بزرگ ایران و تبریک به رئیس جمهور منتخب جناب آقای دکتر روحانی که در جهت دفاع از آرمان‌ها و حقوق ملت و اعتلای اقتدار و استقامت در راستای تحقق اهداف بلند ایران اسلامی مسئولانه وارد عرصه  شده‌اند آرزوی توفیق و تشدید  می‌نماید.

شورای فرهنگی ـ اجتماعی زنان و خانواده ضمن اعلام آمادگی برای همکاری در دوره‌ای که به فرموده وی دوره وفاق و همگرایی و بهره‌گیری از همه شایستگان برای اداره بهتر کشور مبنی بر ایجاد تمدن اسلامی و ایجاد امنیت و آرامش همه جانبه برای مردم است معروض می‌دارد.

این شورا با تهیه مجموعه سیاست‌ها، برنامه‌ها و راهبردهای تصویب شده در دهه‌های گذشته و تدوین محورهای اصولی مهندسی فرهنگی در مسائل زنان،‌ کودکان، جوانان، خانواده و جمعیت و نیز در عرصه‌های علمی، تحقیقاتی، بین‌المللی، اشتغال و ورزش در شرایط فعلی از بلوغ مناسبی در چرخه مدیریت نسبت به سه دهه گذشته برخوردار شده  و امروز در همه عرصه‌های مورد نیاز، با استفاده از سیاست‌های کلان و راهبردی و برنامه‌های عمل و اقدامات زمانمند و تقسیم کار ملی و نگاشت نهادی مجموعه‌ای قابل اجرا را فراهم نموده است و با تکمیل چرخه مدیریت در نگاهی نو به آینده سعی در ایفای نقشی مؤثر دارد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها