امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۱۷:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15117
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۸
تعداد بازدید: 95
مجید امرائی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه اردیبهشت ماه هرسال زمان ثبت نام  اعضای جدید سرای روزنامه نگاران است، اظهارداشت: هفته آینده ...

مجید امرائی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه اردیبهشت ماه هرسال زمان ثبت نام  اعضای جدید سرای روزنامه نگاران است، اظهارداشت: هفته آینده کارت اعضای جدید و کارت‌هایی که نیازمند تمدید هستند توزیع می‌شود.

مدیر سرای روزنامه‌نگاران افزود: برای تمای اعضای سرای روزنامه‌نگاران تسهیلات ویژه‌ای درنظر گرفته شده است که از جمله آنها می‌توان به خدماتی برای بازدید از اماکن میراث فرهنگی و تاریخی استان‌های کردستان، کرمانشاه و همدان اشاره کرد.

وی ادامه داد: برهمین اساس، اعضای رسمی می توانند با ارائه کارت خود بدون پرداخت هیچگونه مبلغی از اماکن دیدنی این استان‌ها بازدید کنند.

امرائی با بیان اینکه تسهیلات درنظر گرفته شده برای اعضای این سرا در دو بخش ملی و استانی خلاصه می‌شود، بیان داشت: افرادی که تاکنون موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند مدارک خود را به آدرس سرای روزنامه‌نگاران ارسال کنند و چنانچه شمار این افراد به حد نصاب رسید(باید حداقل به 200نفر برسند)، کارت عضویت برای آنان صادر می‌شود.

مدیرعامل سرای روزنامه‌نگاران یادآور شد:‌ هم‌اکنون این سرا حدود 3هزار نفر عضو رسمی دارد که اعضای غیر رسمی اعضای باشگاه‌‌ها و دوستداران حوزه هنر و رسانه هستند و اعضای رسمی افرادی را شامل می‌شود که هم‌اکنون در یکی از رسانه‌های کشور که دارای مجوز رسمی از معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد است، مشغول فعالیت هستند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها