امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۵:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151175
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۱۲
تعداد بازدید: 382
به گزارش پیروان مــوعــود، اسماعیل آذر شاعر و محقق و نویسنده ، ضمن اشاره به حضورش در نشست شعرخوانی شب گذشته شاعران در محضر رهبر انقلاب به فارس اظهار ...

به گزارش پیروان مــوعــود، اسماعیل آذر شاعر و محقق و نویسنده ، ضمن اشاره به حضورش در نشست شعرخوانی شب گذشته شاعران در محضر رهبر انقلاب به فارس اظهار داشت: حضورم در این برنامه به این دلیل بود که به تازگی کتابی در ۴ جلد با عنوان «قرآن در شعر پارسی» تالیف کرده‌ام و در نمایشگاه کتاب از سوی انتشارات سخن هم عرضه شد. این اثر مورد توجه رهبر انقلاب در نمایشگاه کتاب قرار گرفته بود.

وی با بیان اینکه پیش از این کتاب به ایشان اهدا شده بود و شنیدم که در کتابخانه شخصی‌ قرار داده‌اند، افزود: در دیدار شب گذشته، بنده توضیحاتی پیرامون کتاب و شاعران روسی مثل الکساندر سِرگِیویچ پوشکین به ایشان عرض کردم، و اینکه دیگر شاعران روس چگونه شعرشان با قرآن گره خورده و حتی متاثر از آن است.

آذر در ادامه سخنانش با بیان اینکه به رهبر انقلاب عرض کردم شاعران روس به دلیل رفت و آمد با کشورهای همسایه و مسلمان اطراف، به این مهم نایل شده‌اند، تصریح کرد: رهبر انقلاب هم پس از شنیدن سخنان بنده فرمودند: " مقدمه کتاب را تا انتها می‌خوانم" ، پس از این منویات بنده را مورد تشویق بسیار قرار دادند و من نیز کتاب را به ایشان هدیه دادم.

این مجری برنامه‌های مشاعره در رسانه ملی در ادامه به توجه رهبری به این برنامه ها هم اشاره کرد و گفت: رهبر انقلاب یادی هم از برنامه مشاعره کردند و فرمودند: من این برنامه را می‌بینم و برایم تسلط شما در شعر جالب است".

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها