امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151184
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۱۲
تعداد بازدید: 322
به گزارش پیروان مــوعــود، جروزالم پست، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در مراسمی که توسط سفارت آمریکا در سرزمین‌های اشغالی به ...

به گزارش پیروان مــوعــود، جروزالم پست، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در مراسمی که توسط سفارت آمریکا در سرزمین‌های اشغالی به منظور روز استقلال آمریکا برگزار شده بود گفت: خاورمیانه در اطراف ما درحال انفجار از داخل است.

تسنیم نوشت، کشورهایی که قرن‌ها در این منطقه وجود داشته‌آند درحال تجزیه هستند. تمام نیروهای شبه‌نظامی اسلامی - شبه‌نظامیان سنی به رهبری داعش و شبه‌نظامیان شیعه به رهبری ایران - برای پرکردن این جای خالی هجوم آورده‌اند.

وی در ادامه با بیان این مسئله که ارتباطی غیرشکننده میان اسرائیل و آمریکا برقرار است گفت:برای مقامات ایران اسرائیل شیطان کوچک است و آمریکا شیطان بزرگ.

نتانیاهو که به شدت نگران امضاء توافق هسته‌ای میان ایران و شش قدرت جهانی است پیش از این در سخنانی در مورد مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵ گفت: ما شاهد هستیم که قدرت‌های جهانی در پیش‌روی چشمان ما چگونه از تمامی خطوط قرمزی که خود آن‌ها به صراحت و به‌طور علنی در مورد برنامه هسته‌ای ایران مطرح کرده‌ بودند، عقب نشینی می‌کنند.

وی با اشاره به یک گزارش دیگر وزارت خارجه آمریکا در مورد «افزایش حمایت ایران از فعالیت‌های تروریستی» گفته بود: علیرغم این گزارش‌ها، مذاکرات به منوال عادی خود ادامه دارد. هیچ درخواستی از سوی قدرت‌های جهانی برای تغییر رفتار ایران مطرح نشده است و آن‌ها به طور کامل نقض‌های صورت گرفته از سوی ایران را نادیده گرفته‌اند. 

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها