امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۰:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151203
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۲۸
تعداد بازدید: 316
به گزارش پیروان مــوعــود،کارلوس کی‌روش پس از بازگشت از ترکمنستان به همراه تیم ملی، راهی مرخصی شد. 29 خرداد ماه آغاز مرخصی سرمربی پرتغالی تیم ...

به گزارش پیروان مــوعــود،کارلوس کی‌روش پس از بازگشت از ترکمنستان به همراه تیم ملی، راهی مرخصی شد. 29 خرداد ماه آغاز مرخصی سرمربی پرتغالی تیم ملی بود که برای استراحت کردن راهی کشورش شد و این مرخصی هنوز به پایان نرسیده است.

تسنیم؛داستان از این قرار است که علی کفاشیان در صحبت‌های اخیر خود اعلام کرد در حال هماهنگی با کی‌روش هستند تا با حل برخی مشکلات این مربی به ایران بازگردد. در حالی که طبق تاریخ نیز مدتی از زمان مرخصی کی‌روش باقی مانده اما اینکه رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرده کی‌روش با حل برخی مشکلات به ایران می‌آید کمی عجیب به نظر می‌رسد. همین موضوع نیز باعث شد بار دیگر بحث دستمزد کی‌روش به میان بیاید و اینکه سرمربی تیم ملی تهدید کرده اگر 700 هزار دلار دستمزد عقب افتاده‌اش پرداخت نشود، به ایران نمی‌آید.

دستمزد کارلوس کی‌روش 6 ماه است که پرداخت نشده است. سرمربی تیم ملی نیز از این موضوع تا حدود زیادی ناراحتی دارد. از سوی دیگر به نظر می‌رسد فدراسیون فوتبال برای پرداخت حق و حقوق او دوباره دچار مشکل شده است اما نه ناراحتی کی‌روش و نه عدم پرداخت دستمزدش عاملی نیست که باعث به تعویق افتادن بازگشت او شود. سرمربی تیم ملی در صدد است پس از پایان مرخصی خود به ایران بیاید و این موضوع نیز باید با هماهنگی فدراسیون فوتبال رخ بدهد، البته مشکل به وجود آمده نیز به دلیل لغو سفر کارلوس کی‌روش و افشین پیروانی به روسیه است. سفری که قرار بود سرمربی و مدیر تیم ملی با توجه به گردهمایی مربوط به جام جهانی 2018 روسیه انجام دهند و با لغو این سفر برنامه‌های کی‌روش نیز به هم ریخته است. حالا با توجه به این تغییر برنامه فدراسیون فوتبال باید هماهنگی‌های لازم را با کی‌روش انجام دهد تا تاریخ جدید بازگشت او مشخص شود.

 

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار