امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۲:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151204
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۲۸
تعداد بازدید: 339
به گزارش پیروان مــوعــود، المسیره اعلام کرد: "عبدالملک الحوثی" خطاب به نیروهای ارتش و کمیته های مردمی گفت نبرد شما، نبرد استقلال و آزادی، ...

به گزارش پیروان مــوعــود، المسیره اعلام کرد: "عبدالملک الحوثی" خطاب به نیروهای ارتش و کمیته های مردمی گفت نبرد شما، نبرد استقلال و آزادی، کرامت و شرافت است و پیروزی در این نبرد، آینده واقعی کشور شما را می سازد.

وی در این پیام خود که خطاب به نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن فرستاد، تاکید کرد اگر ایستادگی و حضور قدرتمندانه و شرافتمندانه شما در میادین نبرد نبود، گروه های جنایتکار و شرارت، کشور را اشغال کرده و بر آن کاملا مسلط شده بودند.

وی در ادامه پیام خود آورده است : این شرافت و افتخار شما را کافی است که از ملت مسلمان عزیز مظلوم و یکی از شرافتمندترین ملت ها حمایت می کنید. شرافت وفاداری به ملت عزیز مظلوم گوارای وجودتان، شما به حق، اهل وفاداری در مرحله آزمایش هستید که صادق از کاذب و مزدور از اصیل متمایز و جدا می گردد.

الحوثی خاطر نشان کرد یمن همانند گذشته، گورستان متجاوزان و سد رفیع و بلندی درباره مستکبران و دیکتاتورها باقی خواهد ماند.

وی افزود جبهه متجاوزان از آمریکا که صفحه انسانیت را با جنایاتش در جهان سیاه کرده است و اسرائیل این رژیم جنایتکاری که در تجاوز مشارکت کرده است و شاخ شیطان(عربستان) این عروسک مطیع آمریکا و اسرائیل که از هیچ جنایتی در حق انسانیت و هدف قرار دادن زنان و کودکان چشم پوشی و دوری نکرده است.

رهبر جنبش انصارالله، نیروهای ارتش و کمیته های مردمی را به همکاری برای دفع تجاوز دشمن ترغیب کرد و با هشدار درباره منازعه، آنها را به صبر در دشواری ها و  سختی ها دعوت کرد.

وی تاکید کرد نبرد شما، نبرد استقلال، آزادی، کرامت و شرافت است و پیروزی در این نبرد، آینده واقعی کشور شما را می سازد و قطعا پیروزی از آن شما خواهد بود.

سخنان رهبر جنبش انصارالله ساعاتی پس از موفقیت نیروهای ارتش و کمیته های مردمی در بازپس گیری کامل پایگاه تیپ 31 در منطقه بیراحمد از تروریست های القاعده در عدن و هلاکت شماری از نظامیان سعودی و انهدام خودروهای آنها در عملیات نیروهای ارتش و کمیته های مردمی علیه پایگاه نظامی جلاح سعودی در منطقه جیزان بیان شد.

 

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها