امروز : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 22
۱۶:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151208
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۲۸
تعداد بازدید: 414
به گزارش پیروان مــوعــود، پرویز مظلومی سرمربی استقلال با حضور در برنامه ورزش و مردم درباره مسئولیت جدیدش گفت: این وظیفه به من سپرده شده است که ...

به گزارش پیروان مــوعــود، پرویز مظلومی سرمربی استقلال با حضور در برنامه ورزش و مردم درباره مسئولیت جدیدش گفت: این وظیفه به من سپرده شده است که امیدوارم با کمک دوستان و هواداران به نتیجه برسیم. با تلاش و انگیزه‌ای که تیم من دارد تلاش می‌کنیم به این هدف برسیم.

وی در پاسخ به این سوال که فکر می‌کردید بعد از مدت‌ها مجددا به استقلال بیایید اظهار داشت: با توجه به کارنامه‌ام در استقلال این احساس را داشتم که برگردم.

مظلومی همچنین درباره اینکه علیرضا منصوریان هم یکی از گزینه های جدی استقلال بود خاطرنشان کرد: بله اما نشد. در حال حاضر مسئولیتی در شرایط سخت به من سپرده شده است.

سرمربی آبی‌پوشان همچنین درباره اینکه آیا برای حضور در این باشگاه پورحیدری از شما حمایت کرده است تصریح کرد: خیر چنین نیست. پورحیدری درکارش رفاقت را مدنظر قرار نمی‌دهد، اگرچه او سمبل استقلال است. من در اینجا از هیات مدیره محترم تشکر می‌کنم، انتخاب چند رای یک سرمربی را مشخص می‌کند که بعد از چند گزینه قرعه به نام من افتاد. در خارج از کشور مربی بودم، اما استقلال نیاز داشت آمدم. پول هم برایم مهم نبود چرا که آن‌جا پول زیادی می‌گرفتم و در این‌جا مجانی کار کردم. 28 - 27 سال در استقلال بودم و تلاش می‌کنم آنچه در توانمان است در طبق اخلاص بگذارم.

سرمربی استقلال در خصوص مذاکرات استقلال با استیماچ و اینکه گفته می‌شود قیمت او کمتر بوده که به استقلال آمده خاطرنشان کرد: زمان اندک بود و برای همین تصمیم گرفتند مربی ایرانی بگیرند. من سفید امضا کردم؛ آیا سفید امضا کردن به معنای این است که با قیمت پایین قرارداد بستم. پیش شرطی نگذاشتم. همه چیز را به خود آنها واگذار کردم. به هر حال آنها می‌دانند قیمت مربیان چگونه است. کادر من هم هنوز قراردادی امضا نکردند. آنها هم بازیکنان و پیشکسوتان استقلال هستند.

وی در مورد اینکه فکر می‌کند تا پایان سال حمایت شود تصریح کرد: واقعا از کادرفنی گذشته حمایت شد. جا دارد از کادرفنی قبلی تشکر کنیم و انتظار داریم به تیم خودشان کمک کنند.

مظلومی در مورد اینکه قرار است قلعه‌نویی استراحت کند گفت: من برنامه او را ندارم. نیاز بود یک فصل استراحت کنم که این کار را انجام دادم.

مظلومی در واکنش به گزارشی که از علی فتح‌الله‌زاده در بستر بیماری گرفته شده بود اظهار داشت: جا دارد از فتح‌الله‌زاده تشکر کنم که برای استقلال زحمت زیادی کشیده است.

وی در مورد خریدهای استقلال یادآور شد: برحسب نیاز خرید کردیم. هنوز نقل و انتقالات ما باز است مقداری سال گذشته سن تیم بالا بود که قصد داشتیم امسال آن را کاهش دهیم. با چند بازیکن در حال مذاکره هستیم. خسرو حیدری، امید ابراهیمی، یعقوب کریمی و جاسم کرار در لیست ما هستند که باید قراردادشان تمدید شود و ما به آنها نیاز داریم. هزینه‌ها را کاهش می‌دهیم و دنبال این نیستیم که آن‌چنانی خرج کنیم. خواسته هواداران زیاد است.

مظلومی افزود: در توان ما نیست 2-3 میلیارد برای بازیکن پول بدهیم بودجه‌ای است که باید تمام بازیکنان را در نظر گرفت تا پول‌ها به خوبی تقسیم شود و در آینده به مشکل نخوریم. جا دارد از کمیته نقل و انتقالات استقلال تشکر کنم. ما در کردان کرج اردو داریم و قصد داریم در مملکت خودمان تمرین کنیم هواداران تحمل کنند. اگر قرار است تیمی خوب کار کند 8 هفته نیاز دارد اما ما 4 هفته وقت داریم صبح و عصر تمرین می‌کنیم هواداران استقبال خوبی کردند. در برنامه خودم آشتی هواداران را در نظر داشتم. از خانواده حجازی و مجیدی که محبوب هستند خواستیم بیایند کمک کنند. هدفمان استقلال است. نمی‌خواهم در سکوها چند دستگی وجود داشته باشد.

سرمربی استقلال تصریح کرد: در باشگاه به روی همه باز است. برای تمامی پیشکوستانی که برای استقلال زحمت کشیده‌اند باز است. بیایند رو در رو صحبت کنند و تیم را در رسانه‌ها دچار حاشیه نکنند مردم جور دیگر نسب به پیشکسوتان فکر می‌کنند. خواسته همه بود که تیم سنش پایین بیاید.

مظلومی همچنین در ادامه این مصاحبه درباره جذب سید جلال حسینی و آندرانیک تیموریان گفت: حسینی هم از نظر اخلاقی و هم فنی بازیکن خوبی است، شاگرد من هم بوده و با او کار کرده‌ام. حسینی در هر صورت اولویت ما بود صحبت‌هایی کردیم اما خواست پرسپولیس نبود و ما سراغش نرفتیم،‌اما در حال مذاکره با سیدجلال هستیم. درباره ‌آندو هم باید بگویم استقلال خانه خودش است البته او از قطر درخواست دارد.

سرمربی استقلال درباره مذاکره با نکونام عنوان کرد: زمانی که او در اسپانیا بود تلفنی صحبت کردم و در تماس هستم. استقلال خانه اوست و پدرش به اندازه‌ای استقلالی است که جواد جرات ندارد حرفی بزند.

مظلومی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه کاپیتان تیم چه کسی است یادآور شد: فعلا رحمتی را اعلام کرده‌ایم بازیکنان دیگری هم هستند که نامشان را اعلام نمی‌کنم. نمی‌دانم بازوبند کاپیتانی چه چیزی دارد اما همه تیم ما کاپیتان هستند و برای من هم واقعا فرقی ندارد چه کسی انتخاب شود.

وی در پاسخ به این سوال که شما جای خالی در تیم دارید عنوان کرد: می‌خواهیم در رده سنی زیر 23 سال از تیم امید و لیگ دسته 1 بازیکن جذب کنیم.

سرمربی آبی پوشان درباره شایعاتی که مطرح شده مبنی بر اینکه رحمتی استقلال را می‌بندد تصریح کرد: این طور نیست به هیچ وجه اجازه نمی‌دهم بازیکنی این کار را انجام دهد و شخصی را به من تحمیل کند من با همه بازیکنان رفاقت دارم.

مظلومی همچنین درباره اینکه چه شد فروزان، بیک‌زاده، صادقی و عنایتی را نخواستید گفت: جا دارد از آن‌ها تشکر کنم، واقعا زحمت کشیدند با این بازیکنان صحبت کردم. از عنایتی تشکر می‌کنم او حرفه‌ای فکر کرد و راحت پذیرفت.

این سرمربی همچنین از توافقات اولیه با خسرو حیدری و امید ابراهیمی خبر داد و گفت باید خواسته‌ها هماهنگ شود.

وی در پاسخ به این سوال که شما متخصص دربی هستید عنوان کرد: وقتی اسم من می‌آید هواداران فکر می‌کنند باید دربی را ببریم. خدا خواست و ما 4 بازی را بردیم و یک بازی باختیم آن بازی هم یک اتفاق بود و مقصر بودیم. بازی‌های زیادی را بردیم و با خودمان گفتیم پنجمین بازی دیگر برد نباشد!

مظلومی در ادامه صحبت‌هایش درباره وضعیت گلرهای استقلال و در پاسخ به این سوال که همیشه دو دروازه‌بان خوب در استقلال بوده شما از کدام بازیکن استفاده می‌کنید گفت: درست است که رقابت وجود دارد اما من با بازیکنان صحبت می‌کنم. در فوتبال دنیا مربی گلر اول خودش را معرفی می‌کند که این دروازه‌بان 30 بازی انجام می‌دهد و از دروازه بیرون نمی‌آید. به این صورت نیست که به یک دروازه‌بان بگویم تو گلر دوم هستی و به دیگری بگویم گلر سوم ما مشکلی نداریم و اولین هدفم دور کردن حاشیه است. احساس نمی‌کنم مسئله‌ای در این خصوص باشد اما اگر بود تصمیم دیگری می‌گیریم.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که چه قولی به طرفداران می‌دهید تصریح کرد: به خواسته طرفداران تغییراتی در تیم داده شد. آن‌ها خواهان این بودند که تیم جوان شود اما این جوان کردن تبعات دارد. هواداران صبور باشند. همیشه حاشیه‌ها از سکو شروع شده اگر آن‌ها یک دست باشند کار و بازیکنان با آرامش کارشان را انجام می دهند الان قول قهرمانی نمی‌دهم چرا که اشتباه است و با این قول هواداران را فریب می‌دهم اما تلاش می‌کنم حتما جزو سه تیم برتر باشیم نه اینکه دنبال جام نباشیم اما قولی برای گرفتن جام نمی‌دهم.

وی در واکنش به اظهارات فتح‌الله زاده هم گفت: استقلال هم الان کمک خواسته است اگر شما بودید نمی‌آمدید؟ باید در شرایط سخت آمد البته نه به هر قیمتی اما باید به این تیم کمک کنیم. شرایطی ایجاد شد که به مظلومی نیاز پیدا کردند قبلا هم از من برنامه خواسته بودند من از هیات مدیره و افشارزاده تشکر می‌کنم. افشارزاده شبانه روز برای حل مسائل مالی وقت گذاشته فقط از جلسات ساعت 6 صبح او می‌ترسم!

 

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار