امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۴:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151223
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۵۹
تعداد بازدید: 357
به گزارش پیروان مــوعــود ، علی‌اکبر طاهری و اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در پیامی حضور مهدی مهدوی‌کیا در پست هدایت تیم نوجوانان باشگاه ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، علی‌اکبر طاهری و اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در پیامی حضور مهدی مهدوی‌کیا در پست هدایت تیم نوجوانان باشگاه هامبورگ را به وی و اهالی فوتبال ایران تبریک گفتند و آن را مایه فخر و مباهات باشگاه پرسپولیس و فوتبال ایران دانستند.

در بخشی از این پیام آمده است: مهدی مهدوی‌کیا در دوران فوتبال خود همواره جزو بازیکنانی بود که مایه افتخار برای خود و فوتبال ایران شد. او از لژیونرهای پیش‌قراول در اروپا بود که چه در بعد فرهنگی و اخلاق حرفه‌ای و چه از جهت فنی همواره نماینده‌ای شایسته از ایران بود و به عنوان بازیکن به افتخارات بسیاری دست پیدا کرد و از مرزهای بسیاری گذشت تا الگویی کم‌نظیر از سختکوشی، تداوم و تلاش برای جوانانی باشد که قصد دارند در این عرصه گام بر دارند.

در پیام باشگاه پرسپولیس یادآوری شده است: باشگاه پرسپولیس همواره به خود بالیده است که نسلی موفق از لژیونرهای ایرانی که نام فوتبال ایران را بلندآوازه کردند از این باشگاه راهی اروپا شدند و حال اقدام باشگاه باسابقه‌ای چون هامبورگ در سپردن هدایت تیم نوجوانان خود به مهدی مهدوی‌کیا، با توجه به اهمیت ویژه‌ای که در فوتبال آلمان برای فعالیت رده‌های پایه قائل هستند، نشانه اعتقاد به توانایی این اسطوره فوتبال ایران و پرسپولیس و باعث افتخاری دیگر است.

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار