امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۱:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151231
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۲۱
تعداد بازدید: 315
به گزارش پیروان موعود، جهان، به نقل از اسرائیل نشنال نیوز خبرداد: یائیر لاپید، رهبر حزب یش آتید امروز (دوشنبه) اعلام کرد درصورت امضاء توافق ...

به گزارش پیروان موعود، جهان، به نقل از اسرائیل نشنال نیوز خبرداد: یائیر لاپید، رهبر حزب یش آتید امروز (دوشنبه) اعلام کرد درصورت امضاء توافق هسته‌ای میان ایران و گروه ۱+۵ بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی باید از سمت خود استعفا دهد.

وی در یکی از جلسه‌های درون‌حزبی خود این باره گفت: درصورتی که توافق بدی امضاء شود این یک شکست به شمار خواهد رفت زیرا نام نتانیاهو در تمام بخش‌های آن نوشته خواهد شد. این یک زمینه برای استعفای نتانیاهو خواهد بود.

این اظهارات درحالی مطرح شده است که خود نتانیاهو با انتقاد از روند مذاکرات هسته‌ای اعلام کرده است مذاکرات هر روز بدتر از قبل پیش می‌رود. وی در دیدار خود با وزیر خارجه یونان اعلام کرد: این توافق تا آنجا که ما شاهد آن هستیم با امتیازدهی مداوم ۱+۵ به ایران و درخواست‌های روزافزون ایران را همراه خواهد بود. هر روز درخواست بیشتری از سوی ایران مطرح شده و هر روز توافق بدتر و بدتر می‌شود. می‌توانم بگویم که آنچه در وین شاهدش هستیم نه یک دستاورد بلکه یک شکست است، شکست اصولی که ۱+۵ در مذاکرات لوزان خود را به حفظ آن متعهد کرده بود.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها