امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۷:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151253
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۱۵
تعداد بازدید: 335
به گزارش پیروان مــوعــود ، یحیی گل محمدی در مورد شرایط ذوب آهن گفت: پس از تمریناتی که در اصفهان داشتیم، برای تست پزشکی شب گذشته به تهران آمدیم. ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، یحیی گل محمدی در مورد شرایط ذوب آهن گفت: پس از تمریناتی که در اصفهان داشتیم، برای تست پزشکی شب گذشته به تهران آمدیم. امروز بعدازظهر هم تمرین داشتیم و فردا صبح عازم ترکیه هستیم تا در آنجا اردویی را برگزار کنیم. دو بازی تدارکارتی نیز طبق رایزنی های انجام شده در روزهای بیستم و بیست و پنجم برگزار می شود که یکی از آنها با تیم فنرباغچه است، بیست و ششم هم به اصفهان برمی گردیم.

او در مورد عملکرد ذوب آهن در فصل نقل و انتقالات ادامه داد: ما سعی کردیم کمترین تغییرات را داشته باشیم و اسکلت تیم را حفظ کنیم. خوشبختانه باشگاه توانست با اکثر نفرات فصل قبل تمدید قرارداد کند و همچنین نفراتی که مدنظر بود را جذب کند. دو بازیکن بزرگسال و دو بازیکن جوان هم گرفته ایم.

گل محمدی در مورد پیوستن مسلمان به پرسپولیس و صدور رضایتنامه افزود: این مساله بین باشگاه و بازیکن است و من دخالت زیادی ندارم. این توافق باید بین مسلمان و باشگاه ذوب صورت بگیرد. باشگاه ذوب آهن یک پیشنهاد نیز کرده که هنوز مورد توافق قرار نگرفته و آن هم این است که مسلمان یک فصل دیگر با ذوب آهن تمدید کند و آن وقت می تواند بدون هزینه و به طور قرضی به پرسپولیس برود اما در لیست ذوب آهن باشد ما موافقت خودمان را راجع به این قضیه اعلام کرده ایم اما این پیشنهاد مورد موافقت مسلمان قرار نگرفته و همانطور که گفتم رفتن مسلمان به توافقات بین دو باشگاه ذوب آهن و پرسپولیس برمی گردد.

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها