امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۰:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151304
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۷:۳۲
تعداد بازدید: 351
به گزارش پیروان مــوعــود ، بهادر عبدی در مورد بلاتکلیفی تیم راه‌آهن گفت: باور کنید من هم نمی‌ دانم داستان از چه قرار است. با این وضعیت ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، بهادر عبدی در مورد بلاتکلیفی تیم راه‌آهن گفت: باور کنید من هم نمی‌ دانم داستان از چه قرار است. با این وضعیت سرنوشت چند فوتبالیست و چند بازیکن جوان روی هوا رفته است. یکسری اتفاقات رقم خورد که تقصیر را گردن راه‌آهن انداختند و بعدا خودشان فهمیدند که اشتباه کرده اند اما هیچ کس جوابگو نیست و ما فقط خدا را داریم.

او در پاسخ به این سوال که با این حساب باز هم منتظر راه‌آهن می‌ ماند یا در حال مذاکره با تیم های دیگر است گفت: این وسط مشکل پولمان است، اینگونه ما 90درصد از پولمان را از دست می‌ دهیم. کلی بازیکن منتظر گرفتن طلب هایشان هستند. با دو، سه تیم صحبت کرده ام اما هنوز نتیجه قطعی را اعلام نکرده ام.

بازیکن باتجربه راه‌آهن با اشاره به اینکه تا به حال شاید چنین وضعیت سختی نبوده در این مورد ادامه داد: نه تنها من بلکه کسی که 20 سال قبل از من بازی می‌ کرده، مطمئنا چنین وضعی را ندیده. مگر می‌ شود 5 بازی را 3 ـ صفر اعلام کرد، مگر ما جنایت کرده ایم.

عبدی در پایان افزود: با اعلام رای چه پیکان در لیگ‌برتر بماند، چه راه‌آهن هر دوی این تیم ها سال بعد مدعی سقوط هستند و همه این ها به دلیل تصمیمات اشتباه آقایان است. در حالی که پیکانی ها یک پله از ما جلوتر هستند زیرا حداقل مربی شان را مشخص کرده اند. من هم به آقای مرزبان بابت سرمربیگری تیم پیکان تبریک می‌ گویم.

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها