امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۸:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151307
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۷:۳۲
تعداد بازدید: 286
به گزارش پیروان مــوعــود ، با توجه به برگزاری نشست ‌های مشترک علیرضا اسدی دبیر فدراسیون فوتبال با مهدی تاج رئیس سازمان لیگ برتر و اسماعیل ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، با توجه به برگزاری نشست ‌های مشترک علیرضا اسدی دبیر فدراسیون فوتبال با مهدی تاج رئیس سازمان لیگ برتر و اسماعیل حسن‌زاده رئیس کميته انضباطی در خصوص دريافت مطالبات و بدهی‌های باشگاه‌های مختلف و همچنین آرای صادر شده توسط کميته انضباطی، میزان بدهی باشگاه‌های بدهکار در لیگ‌های مختلف از سوی دبیر کل فدراسیون فوتبال  جهت اجرا به سازمان لیگ کشور اعلام شد.

در حال حاضر ۱۳ باشگاه حاضر در لیگ برتر به ۲۰۵ نفر بدهکار بوده و باید در مجموع مبلغ ۱۹۷/۴۴۳/۶۱۰/۳۱۲ریال را پرداخت کنند. همچنین ۸ باشگاه در لیگ دسته اول به ۱۶۶ نفر بدهکار هستند و باید مبلغ ۱۶۲/۶۸۱/۸۸۴/۷۸ ریال بپردازند.

در رقابتهای لیگ دسته دوم، ۱۷۰ نفر از ۱۶ باشگاه طلبکار بوده و مبلغ ۹۴/۸۰۳/۲۳۹/۸۰۰ ریال از سوی کمیته انضباطی اعلام شده که باشگاه‌های مربوطه باید پرداخت کنند. ضمن اینکه ۱۱ باشگاه در لیگ دسته سوم نیز به ۱۶۱ نفر بدهکار هستند و طبق اعلام کمیته انضباطی باید مبلغ ۷۵/۶۷۶/۶۶۴/۰۸۹ ریال را بپردازند.

در رقابتهای لیگ بانوان دو تیم به ۹ نفر بدهکار بوده و مبلغ بدهی تعیین شده برای این دو باشگاه ۲۳۲/۴۰۰/۰۰۰ ریال است. طبق اعلام کمیته انضباطی ۱۴ باشگاه فعال به ۱۲۹ نفر در لیگ‌های استانی بدهکار هستند و باید مبلغ ۲۱/۰۶۱/۷۳۵/۶۵۱ ریال پرداخت کنند.

در مجموع ۶۴ باشگاه به ۸۴۰ نفر بدهکار بوده و باید مبلغ ۴۶۸/۱۰۲/۳۳۱/۰۱۴ ریال پرداخت کنند.

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها