امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151319
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۰۱:۰۰
تعداد بازدید: 399
غیرت ایرانی اسلحه‌ایست که نه با تحریم از میان می‌رود نه با حمله نظامی. غیرت ایرانی تا وجود دارد، نه کسی حریف مردم ما می‌شود نه حریف دیپلمات‌های ما.

به گزارش عمارنامه، با نزدیک شدن به  به ساعات پایانی مذاکرات هسته ای ایران و 1+5 در وین  به نظر می آید، همه منتظرند تا ببینند پایان این مارتن هسته ای که مدتها در صدر اخبار جهان قرار داشته است چه می شود.

 

به همین دلیل تمرکز رسانه ها و خبرگزاری های داخلی و خارجی بر روی مذاکرات ایران و 1+5 به بیشترین میزان خود رسیده است. 

 

شکست یا حصول توافق، هر یک به اندازه زیادی خبرساز خواهد بود. توافقی که خطوط قرمز ایران در آن رعایت شده باشد، برای ایرانیان و مقامات آن قابل قبول خواهد بود و می توانند آن را به عنوان سندی از استقامت و مقاومت خود در مقابل قدرت های جهانی در دنیا عرضه کنند.

 

اما در این میان خلف وعده های مکرر طرف غربی در جریان مذاکرات، افکار عمومی جهان را بیش از پیش با غیر قابل اعتماد بودن کشورهای 1+5 خصوصا مقامات امریکایی - که گردانندگان اصلی جوسازی علیه برنامه هسته ایران هستند - آشنا ساخت.

جمهوری اسلامی ایران با نشان دادن حسن نیت خود در مذاکرات بار دیگر خوی شیطانی و غیرقابل اعتماد بودن امریکا را به همگان نشان داد، شیطانی که با وجود گرفتن امتیازات فراوان باز هم بدنبال بهانه ای برای ایجاد اختلال در مذاکرات است.

 

درهمین راستا صفحه ای تحت عنوان «#وقت_غیرت» توسط جمعی از کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام  راه اندازی گردیده است که  بر لزوم اقتدار، غیرت و استقامت تیم مذاکره کننده ایرانی در برابر زیاده خواهی های طرف غربی تأکید دارد.

 

علاقه‌ مندان می‌ توانند صفحه «#وقت_غیرت» را به آدرس  https://instagram.com/vaghtgheyrat در شبكه اجتماعی اینستاگرام دنبال كنند.

 

 

 

برچسب ها:
آخرین اخبار