امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15134
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۵
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، ضرغام صادقی با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، ضرغام صادقی با تشریح دستور کار کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی٬ اظهار داشت: این کمیسیون بعد از انتخاب اعضای هیئت رئیسه خود٬ اعضای تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران را انتخاب کردند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلام٬ ادامه داد: از بین متقاضیان حضور در کمیته تحقیق و تفحص از بنیاد شهید، 15 نفر از نمایندگان مجلس برای عضویت در آن انتخاب شدند.

عضو کمیسیون اجتماعی در مجلس نهم٬ از انتخاب خود به عنوان یکی از اعضای تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد و گفت: امیر خجسته٬ غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی٬ مهدی امیرآبادی فراهانی٬ حسین طلا٬ عبدالرضا مصری٬ شهروز افخمی٬ فاطمه آلیا٬ عباس قائدرحمت٬ عباس صلاحی٬ حسین گروسی٬ بهرام بیرانوند٬ حلیمه عالی٬ بهروز نعمتی و سالار مرادی به عنوان اعضای کمیته تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران انتخاب شدند.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با بیان اینکه اعضای انتخاب شده برای تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران شامل درخواست‌کنندگان و متقاضیان بودند٬ اضافه کرد:قرار است احکام  این تحقیق و تفحص از سوی رئیس مجلس شورای اسلامی٬ صادر شود، و پس از آن نشستی از سوی اعضای کمیته تحقیق و تفحص برگزار و در نهایت هیئت رئیسه از بین اعضا انتخاب شود.

انتهای پیام/ 2448/و/گ1003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها