امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۵:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15136
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۵
تعداد بازدید: 107
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حدود 16 تا 17 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی و برای شرکت در جشن صعود به تیم ملی حضور دارند که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حدود 16 تا 17 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی و برای شرکت در جشن صعود به تیم ملی حضور دارند که تابش شدید آفتاب آنها را بی‌طاقت کرده است. با وجود آنکه قرار بود این جشن ساعت 17 برگزار شود اما اکنون که ساعت 17:40 است هنوز این جشن آغاز نشده و تماشاگران یک‌صدا شعار می‌دهند «جواد، بازیکنان را بردار و بیا» و با این خواسته از کاپیتان ملی می‌خواهند که جشن زودتر آغاز شود.

* مسئولان فدراسیون هم پرچم‌های ایران را بین تماشاگران توزیع کردند. این در حالی است که در بیرون از ورزشگاه پرچم ایران فروخته می‌شود.

* سکویی برای بازیکنان در زمین چمن ورزشگاه آزادی آماده شده است.

* از اسکوربرد ورزشگاه کلیپی از گل‌های تیم ملی به نمایش درمی‌آید.

* موسیقی از بلندگوی ورزشگاه پخش می‌شود که به دلیل صدای زیاد آن تماشاگران خواستار کم شدن صدای پخش این موزیک شده‌اند.

* شماری از بانوان در بیرون از ورزشگاه آزادی حضور دارند و به آنها اجازه حضور در ورزشگاه داده نمی‌شود. فدراسیون در اطلاعیه‌ای اعلام کرده بود که بانوان برای شرکت در این جشن به ورزشگاه نیایند.

* با وجود آنکه گفته شد پرچم استقلال و پرسپولیس به ورزشگاه آورده نشود، اما برخی تماشاگران با پرچم قرمز و آبی در ورزشگاه هستند و کُری‌هایی نیز بین آنها رد و بدل می‌شود. پرسپولیسی‌ها علی دایی را تشویق می‌کنند.

* یکی از نمایندگان مجلس که قصد حضور در جایگاه ویژه ورزشگاه را داشت به دلیل آنکه به او اجازه ندادند، قهر کرد و از ورزشگاه بیرون آمد.

* تماشاگران شال‌هایی را در دست دارند که بر روی آنها نوشته شده به برزیل خوش آمدید. همچنین پرچم برزیل روی این شال‌ها است.

* برخی از تماشاگران علیه تیم کره جنوبی شعار سر دادند.

* رنگ سکوهای ورزشگاه به سه رنگ سفید، سبز و قرمز درآمده تا تداعی‌ کننده پرچم ایران باشد. پیش از این برخی از سکوها فقط به رنگ قرمز بود که باعث اعتراض تماشاگران استقلال شده بود.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها