امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۵:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151395
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۰۱:۳۰
تعداد بازدید: 387
به گزارش پیروان مــوعــود: طوفان شدیدی امروز (غروب یکشنبه) آسمان تهران در می نوردد. این طوفان همراه با گرد و غبار شدید آسمان پایتخت را تیره و تار ...

به گزارش پیروان مــوعــود: طوفان شدیدی امروز (غروب یکشنبه) آسمان تهران در می نوردد. این طوفان همراه با گرد و غبار شدید آسمان پایتخت را تیره و تار کرده است. به دلیل وزش طوفان شدید همراه با گرد و غبار شعاع دید در تهران به شدت کاهش یافته و خیابان ها خلوت شده اند. 
 
ساعتی پیش طوفان شدید همراه با گرد و غبار شهر کرج و بخش های عمده ای از استان البرز را در نوردید. در پی این طوفان رگبار شدید باران پس از مدتهای مدید بر تهران بارید و خنکای هوای بهاری را به ارمغان آورد.

هادی رحمتی، مدیرکل بحران استان تهران در گفتگو به ایسنا گفت: روز گذشته سازمان هواشناسی وقوع گردو خاک و وزش باد را پیش‌بینی کرده بود اما چیزی از سرعت آن به ما اعلام نکرده بود و ما نیز این موضوع را به اطلاع دستگاه‌های مربوطه رساندیم.

وی با اشاره به طوفان شدید توام با گردو غباری حوالی ساعت 19 امروز تهران و شهرستان های غربی استان را در نوردیده بود، نیز گفت: در پیگیری‌های که انجام دادیم این باد بین 75 تا 80 کیلومتر بر ساعت سرعت داشت و منشا آن نیز از استان البرز بوده است که پس از عبور از شهرستان های شهریار، ملارد، رباط کریم و اسلامشهر به تهران رسیده است.

رحمتی افزود: در همین راستا به تمامی دستگاه‌های امدادی و خدماتی اعم از شهرداری، اورژانس، آتش‌نشانی و ... اعلام آماده باش کرده ایم و این دستگاه‌ها هم اکنون در آماده باش هستند، ضمن اینکه بر اساس پیش‌بینی‌ها این طوفان با بارش رگبار همراه خواهد بود واز این نظر در کاهش گردو غبار هوا موثر است.

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار