امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۱:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151400
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۲۶
تعداد بازدید: 356
به گزارش پیروان مــوعــود، برخی از شهروندان در تماسی از حذف یارانه خود خبر داده و به فارس اظهار داشتند: با وجود اینکه کارمند بوده و درآمد آنچنانی ...

به گزارش پیروان مــوعــود، برخی از شهروندان در تماسی از حذف یارانه خود خبر داده و به فارس اظهار داشتند: با وجود اینکه کارمند بوده و درآمد آنچنانی ندارند و با داشتن 2 فرزند یارانه نقدی‌شان حذف شده است.

این افراد می‌گویند حذف یارانه نقدی آنها در سایت یارانه 10اعلام شده است.

یکی از کسانی که یارانه نقدی‌اش قطع شده است به خبرنگار فارس گفت: یارانه نقدی من در حالی حذف شده که درگیر وام سنگین خرید خانه هستم، اما باجناقم که اخیرا بنز 100میلیون تومانی خریده همچنان یارانه می‌گیرد.

حذف یارانه بگیران غیرنیازمند در حالی این بار به اقشار حقوق بگیر و متوسط رسیده است که در دور قبل افراد حذف شده اعضای هیات مدیره شرکت‌ها و بانک‌ها، پزشکان، مالکان خودروهای خارجی، کسانی که به مسافرت خارج کشور رفته‌اند و این گونه اقشار بود.

 طبق اعلام قبلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کسانی که یارانه نقدی‌شان حذف شده و نسبت به این موضوع اعتراض دارند، می‌توانند به سایت یارانه 10، به نشانی  http://www.yaraneh10.ir/prs/ مراجعه کرده و علاوه بر آگاهی از وضع یارانه خود در صورت داشتن اعتراض این موضوع را از طریق آن سایت اعلام کنند.

به گزارش فارس، از ابتدای پرداخت یارانه نقدی از 28 آذر 89 که طبق قانون باید تا 28 آذر 94، ادامه داشته باشد، تا کنون بیش از 169 هزار میلیارد تومان یارانه نقدی به مردم پرداخت شده است.

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها