امروز : سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 21
۱۶:۴۵
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151403
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۲۶
تعداد بازدید: 332
به گزارش پیروان مــوعــود ، حتما به خاطر دارید که پس از نام بردن و حضور دروازه بانان مطرح و لیگ برتری در باشگاه پرسپولیس، در نهایت محمدباقر شعبانی، ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، حتما به خاطر دارید که پس از نام بردن و حضور دروازه بانان مطرح و لیگ برتری در باشگاه پرسپولیس، در نهایت محمدباقر شعبانی، دروازه بان تیم صنعت ساری به تایید مدیریت پرسپولیس و برانکو رسید و وی در نهایت به عنوان دروازه بان دوم به عضویت این تیم درآمد. شعبانی در حالی پرسپولیسی شده که هواداران این تیم اغلب حتی نام این دروازه بان را نیز نشنیده بودند. اما شعبانی تنها گمنام این فصل قرمزها نیست؛ از ترکیه خبر می رسد بازیکنی که در تمرینات سرخپوشان در ترکیه به عنوان بازیکن تستی حضور یافته بود به تایید برانکو رسیده و به همین دلیل عازم تهران است تا بتواند در مهلت قانونی قرارداد خود را به ثبت برساند.

محمد انصاری کیست؟

بازیکن سال های قبل تیم جوانان استقلال تهران بعدها به جمع فجرسپاسی شیراز رفت و در این تیم به بازی پرداخت. وی این روزها به عنوان بازیکن تستی به اردوی سرخپوشان راه یافت توانست نظر مثبت برانکو را جذا کند. جالب اینجاست که پرسپولیسی ها اخیرا برای قسمت چپ دفاعی خود وحید حیدریه بازیکن جوان و ملی پوش تیم پیکان را جذب کردند. اخیرا و در دومین حرکت عجیب این بازیکن را به عضویت تیم درآورد و قرار است به زودی وی قرارداد خود را به ثبت برساند.

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها