امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۷:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151436
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۳۵
تعداد بازدید: 386
به گزارش پیروان مــوعــود به نقل از پایگاه خبری سی ان ان، بسیاری از فرانسوی ها در این فصل همه ساله به سواحل ریویرا برای استفاده از نور آفتاب و بهره ...

به گزارش پیروان مــوعــود به نقل از پایگاه خبری سی ان ان، بسیاری از فرانسوی ها در این فصل همه ساله به سواحل ریویرا برای استفاده از نور آفتاب و بهره جستن از سواحل و شن های گرم این ساحل در این مکان اقامت می کنند.

اما در سال جاری توریست ها و شهروندان فرانسوی با صحنه ای غیر متعارف و متفاوت از سال های قبل مواجه شدند، چرا که مقامات فرانسوی دستور داده اند این ساحل به صورت کامل قرق شود، چرا که یکی از پادشاه های کشورهای عربی قرار است تعطیلات خود را در این مکان سپری کند.

گفته می شود منطقه فالوریس واقع در سواحل دریای مدیترانه بین دو شهر کن و انتیبیس واقع شده است، و این منطقه به منظور تامین تدابیر امنیتی مربوط به ملک سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان سعودی قرق و بسته شده است.

گفته می شود ملک سلمان قرار است، به اتفاق دهها تن از افراد وابسته به دربار و خاندان پادشاهی عربستان سعودی وی را در این مکان همراهی کنند.

گفته می شود این تصمیم موجی از خشم و نارضایتی را به همراه دارد، بخصوص این که ساحل قرق شده یکی از سواحل عمومی این منطقه است و بسیاری از ماهیگیران محلی در چنین فصلی از سال برای ماهیگری برنامه ریزی کرده اند.

مشاور و مسئول این منطقه توریستی که رئیس جمعیت حمایت از محیط زیست محلی هم به شمار می آید گفته است: من از این اقدام دولت فرانسه بسیار ناخرسند هستم، بخصوص این که تنها گذرگاه ورودی به این ساحل در زیر ویلای ملک سلمان قرار گرفته است و با قرار دادن دروازه ای فلزی در مقابل آن این ساحل از مردم گرفته شده و مقامات فرانسوی با این اقدام در واقع ساحل عمومی را از مردم فرانسه در این فصل از سال گرفته اند.

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها