امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۰۹:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151437
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۳۵
تعداد بازدید: 265
به گزارش پیروان مــوعــود ، محسن افتخاریدر پاسخ به این سئوال که آیا جلسه بعدی محاکمه مرتضوی جلسه آخر خواهد بود یا خیر اظهار کرد: احتمالاً جلسه آخر ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، محسن افتخاریدر پاسخ به این سئوال که آیا جلسه بعدی محاکمه مرتضوی جلسه آخر خواهد بود یا خیر اظهار کرد: احتمالاً جلسه آخر است؛ البته معمولاً جلسات دادگاه را نمی‌توان پیش‌بینی کرد.

رییس مجتمع دادگاه‌های کیفری یک استان تهران افزود: با این حال، احتمالا جلسه بعدی، آخرین دفاع گرفته می‌شود مگر اینکه اتفاق جدیدی بیفتد و متهم در بیان آخرین دفاعیات خود، مطالب جدیری را عنوان کند که جلسه ادامه یابد.

به گفته افتخاری، ششمین جلسه محاکمه مرتضوی طبق اعلام قبلی، در شعبه 9 دادگاه کیفری یک استان به ریاست قاضی محمدی‌کشکولی برگزار می‌شود.

رییس مجتمع دادگاه‌های کیفری در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر اینکه آیا رای پرونده تعاونی مسکن برق تهران صادر شده یا خیر؟ گفت: هنوز دادگاه رأی خود را در ارتباط با این پرونده صادر نکرده است.

افتخاری درباره علت عدم صدور رأی به رغم پایان جلسات محاکمه متهمان در بخش سوم شکایت شکات نیز افزود: پرونده نیاز به یک سری اقدامات و تحقیقات داشت که این تحقیقات توسط شعبه دادگاه در حال انجام است.

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها