امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۰:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151449
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۲۲:۰۱
تعداد بازدید: 324
به گزارش پیروان مــوعــود ، رحیم خوش پرواز گفت: این پدر کهنسال از اهالی روستایی احمدبریو بخش وزینه این شهرستان است که هفته گذشته در ۱۰۱ سالگی صاحب ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، رحیم خوش پرواز گفت: این پدر کهنسال از اهالی روستایی احمدبریو بخش وزینه این شهرستان است که هفته گذشته در ۱۰۱ سالگی صاحب فرزند شد.وی اضافه کرد: وی که خضر خضرنیا نام دارد و متولد سال ۱۲۹۳ سردشت است، نام علی را برای هفتمین فرزند خود انتخاب کرده است.

وی افزود: این پدر سردشتی که در دهه ۷۰ عمر خود برای اولین بار ازدواج کرده است، می گوید که شناسنامه وی دقیق نیست و چند سالی از سن واقعی اش بیشتر است.سرپرست اداره ثبت احوال سردشت گفت: اتفاق جالب دیگری که در شناسنامه این پدر و پسر وجود دارد این است که هر دو متولد تیرماه هستند.

وی یادآوری کرد: شناسنامه این پدر کهنسال نیز در ۲۴ مهر ماه سال ۱۳۳۴ صادر شده و در آن زمان با توجه به شرایط ظاهری و یادآوری رویدادهای گذشته به صورت تقریبی سن وی تعیین شده است.خوش پرواز گفت: این نوزاد نیز که هفتیمن فرزند خانواده است از مادری ۴۰ ساله که اولین همسر این مرد است، هفته پپش به طریق سزارین در بیمارستان امام خمینی(ره) سردشت متولد شد.

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار